Informacje21 października 2017, 17:00,

Małżeńskie Porachunki w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 października 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się pokaz filmu MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI. Miejsce: Kino Uciecha, ul. Sajny 14 w Górze Kalwarii. Bilety: 8 zł – normalny, 5 zł - ulgowy. Zapraszamy na Małżeńskie Porachunki w Górze Kalwarii.

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI W GÓRZE KALWARII

MAŁŻEŃSKIE PORACHUNKI Marcin Dorociński jakiego nie znacie - za tę rolę pokochali go Duńczycy! Ib i Edward mają już dość swoich żon oraz dotychczasowego życia i chętnie zakosztowaliby swobody. Przy kieliszku układają misterny plan, a potem wynajmują płatnego zabójcę, który ma im pomóc odzyskać wolność. Dużo oszczędniej jest zatrudnić mordercę na zlecenie, niż rozwieść się po kilkunastu latach małżeństwa! Przyjaciele nie doceniają jednak swoich żon…

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 października 2017, 13:00,

Woreczki i chorągiewki - warsztaty rodzinne w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 października 2017 roku o godz. 15.00 odbędą się rodzinne warsztaty w Konstancinie, podczas których będzie można przygotować przepiękne woreczki oraz efektowne chorągiewki. Osoby, które przyjdą na warsztaty, będą nie tylko szyć, lecz także malować na tkaninie, ozdabiając ją według własnego pomysłu. Udział w warsztatach: 20 zł/rodzina.

WORECZKI I CHORĄGIEWKI - WARSZTATY RODZINNE W KONSTANCINIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie