Informacje11 listopada 2016, 15:00,

Malujemy Niepodległość - warsztaty historyczne związane z rocznicą odzyskania niepodległości


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


11 listopada 2016 roku w godz. 15:00 - 18:00 zapraszamy na niezwykłe warsztaty historyczne związane z rocznicą odzyskania niepodległości pn.: MALUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ. Miejsce: OSP GASSY w Gassach gm. Konstancin-Jeziorna. W programie: opowieści o odzyskaniu niepodległości, warsztaty i konkursy plastyczne z wiedzy historycznej oraz pyszny poczęstunek "Słodka Niepodległość". Wstęp wolny. Informacje można uzyskać pod nr telefonu: 509 454 871

MALUJEMY NIEPODLEGŁOŚĆ - WARSZTATY HISTORYCZNE ZWIĄZANE Z ROCZNICĄ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje9 listopada 2016, 12:16,

Zderzenie busa z pociągiem na niestrzeżonym przejeździe w Nowej Iwicznej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W Nowej Iwicznej pod Piasecznem bus zderzył się z pociągiem Kolei Mazowieckich. Ruch pociągów na linii radomskiej jest wstrzymany. Pierwsze informacje dostaliśmy na Kontakt 24.

ZDERZENIE BUSA Z POCIĄGIEM NA NIESTRZEŻONYM PRZEJEŹDZIE W NOWEJ IWICZNEJ

Do wypadku doszło po godzinie 11. - Pociąg relacji Warszawa - Radom uderzył w osobowego busa marki Ford. Kierowca i maszynista byli trzeźwi - poinformował nas Jarosław Sawicki, rzecznik policji w Piasecznie.

Kierowca busa miał wyjątkowe szczęście. Składy w tym miejscu jadą bardzo wolno, ponieważ na jednym z torów trwają prace remontowe.

- Do zdarzenia doszło na przejeździe kolejowo-drogowym, gdzie ustawione były znaki STOP i krzyże św. Andrzeja. Okoliczności będzie wyjaśniać specjalna komisja. Ranny został kierowca samochodu, nikomu z pasażerów pociągu nic się nie stało - poinformował Karol Jakubowski z zespołu prasowego PKP PLK.

W związku z tym, że ruch pociągów jest wstrzymany, wprowadzono honorowanie biletów KM w pojazdach ZTM na trasie z Piaseczna do Warszawy.

- W związku z zablokowanym przejazdem w rejonie stacji kolejowej Nowa Iwiczna występują utrudnienia w kursowaniu pociągów KM - ostrzega Zarząd Transportu Miejskiej.

źródło: tvnwarszawa.tvn24.pl
w
ątek na forum mieszkańców: zderzenie busa z pociągiem w Nowej Iwicznej

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie