Informacje20 lipca 2014, 16:00,

Małgorzata Jarecka wystąpi w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Edith Piaf, Dalida i Joe Dassin piosenki tych wielkich francuskich artystów usłyszymy w niedzielę 20 lipca 2014 roku w konstancińskim Parku Zdrojowym. Tego dnia w amfiteatrze z programem artystycznym pt. "Paryska przygoda" wystąpi Małgorzata Jarecka. Artystce na scenie towarzyszyć będą znakomici muzycy: Marek Stefankiewicz (pianino), Andrzej Wysocki (kontrabas) i Mariusz Mocarski (instrumenty perkusyjne). Początek koncertu o godz. 16.00. Zapraszamy.

Małgorzata Jarecka wystąpi w Konstancinie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 lipca 2014, 10:00,

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Choroby układu krążenia są jednymi z najczęstszych dolegliwości, na jakie cierpią Polacy. Dlatego warto regularnie sprawdzać stan naszego zdrowia. Już w najbliższą sobotę w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno będzie można bezpłatnie wykonać między innymi badanie EKG, a także skorzystać z porad kardiologa czy dietetyka.

Badania EKG będą przeprowadzane w sobotę 19 lipca przy specjalnie wydzielonym stanowisku na terenie Centrum Handlowego Auchan Piaseczno. Dane uzyskane podczas badania będą następnie wysyłane do Centrum Monitoringu Kardiologicznego, gdzie lekarz kardiolog opisze wyniki. Po kilku minutach pacjent w galerii handlowej otrzyma wydrukowany elektrokardiogram wraz z opisem i dalszymi zaleceniami.

Zadbaj o zdrowie i skorzystaj z bezpłatnych badań EKG w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Dodatkowo, podczas akcji każdy zainteresowany będzie mógł nieodpłatnie wykonać badanie poziomu glukozy we krwi oraz pomiar ciśnienia tętniczego. Zgromadzenie wyników powyższych badań pozwoli wstępnie określić stan serca i w razie konieczności, pomoże podjąć decyzję o dalszym leczeniu. Biorący udział w akcji będą również mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji z dietetykiem, który wskaże, jak prawidłowo się odżywiać, aby zmniejszyć ryzyko chorób układu krążenia.

Badania w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno odbędą się w ramach akcji „Zbadaj swoje serce” zorganizowanej wspólnie z Przychodnią Kardiologiczną Dzieci i Dorosłych Kardiofon. Aby wziąć w nich udział, wystarczy 19 lipca 2014 r. w godz. 10:00 – 18:00 przyjść do Centrum Handlowego Auchan przy ul. Puławskiej 46 w Piasecznie. Wszystkie badania i konsultacje są bezpłatne!

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie