Informacje25 lipca 2015, 19:00,

Małgorzata Jarecka w Konstancinie

25 lipca 2015 roku o godz. 19.00 odbędzie się koncert Małgorzaty Jareckiej w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny. Małgorzata Jarecka jest doskonale znana konstancińskiej publiczności. W tym roku wystąpi z recitalem „Zakochaj się we mnie”, na który złożą się utwory skomponowane specjalnie dla niej przez znanych i cenionych polskich kompozytorów: Piotra Rubika, Jerzego Satanowskiego i Jacka Mikułę, Marka Stefankiewicza i Andrzeja Wysockiego do tekstów A. Osieckiej i D. Czupkiewicz, L. Moczulskiego.

Małgorzata Jarecka w Konstancinie

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15
Informacje26 lipca 2015, 16:00,

Zespół Kuźnia Artystyczna w Konstancinie-Jeziornie

26 lipca 2015 roku o godz. 16.00 odbędzie się koncert zespołu Kuźnia Artystyczna. Miejsce: Amfiteatr, Park Zdrojowy w Konstancinie-Jeziornie. Wstęp wolny.

Zespół Kuźnia Artystyczna w Konstancinie-Jeziornie

Zespół Kuźnia Artystyczna działa przy Centrum Kultury Wilanów, a jego choreografem i kierowniczką artystyczną jest Agnieszka Nagnajewicz. Zespół prezentował polskie tańca w wielu krajach: na Ukrainie, Słowacji, na Węgrzech oraz w Czechach, Niemczech, Bułgarii i Francji. Dla konstancińskiej publiczności zatańczy kujawiaka z oberkiem w strojach wilanowskich, tańce górali piwniczańskich oraz mazura w strojach szlacheckich. Tego dnia wystąpi również dziecięca grupa folklorystyczna ze Słowacji – Cindruska. Ich repertuar stanowią pieśni i tańce z regionu Liptowa, Orawy, Myjawy i Hornehronia. Zespół odniósł liczne sukcesy na festiwalach folkloru m. in. w Macedonii, Bułgarii, Hiszpanii. Grecji, Monako i na Ukrainie.

Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=4327&start=15