Informacje28 sierpnia 2012, 00:00,

Maleo Reggae Rockers, Bastrap* i inni zagrają podczas akcji charytatywnej dla Patrycji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Otrzymaliśmy informacje, że podczas akcji charytatywnej dla Patrycji Jeleń, 8 września na Pl. Piłsudskiego w Piasecznie (rynek / fontanny) wystąpią: Maleo Reggae Rockers, Bastrap*, Pajujo, BluntBrothers BB, GRW Grawitacja, Dj Martin Rosa oraz Pongo Abelii. Oprócz wspaniałych występów czeka na was wiele atrakcji m.in. parada motocykli. Jeśli jesteście spragnieni dobrej zabawy, a przy tym chcecie pomóc Patrycji SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Otwórzcie swoje serca i umysły! Start 8 września 2012 godz. 15 00

MALEO REGGAE ROCKERS : Polski zespół założony w 1997 roku przez Dariusza "Maleo" Malejonka wykonujący reggae. Dla patrycji podjęli trud dodania jeszcze jednego koncertu tego dnia do swojej trasy. Przyjadą na pewno zmęczeni ale z otwartymi i szczerymi sercami.
http://maleo.pl/

BASTRAP* : Trójka bardzo oryginalnych artystów działających w podwarszawskim Piasecznie. Zaskakujące i odważne połączenie damskiego wokalu Manthy i dobrego rapu w wykonaniu Biary. Do tego muzyka autorstwa młodegoGrzecha i w efekcie mamy formację Bastrap*. Do Patrycji przychodzą z otwartymi sercami i umysłami.
https://www.facebook.com/bstrp/info

PAJUJO : to maksimum energii ze sceny, niezapomniany klimat oraz ukojenie dla ucha i duszy spokojnymi rytmami reggae, nieco szybszym rocksteady oraz żywiołowym SKA, które wspiera energiczna sekcja dęta. Pajujo tworzy 7 różnych osobowości, których horyzonty muzyczne nie zamykają się wyłącznie w rytmach wywodzących się z Jamajki. Będą z nami dla Patrycji!
www.pajujo.pl/

BLUNTBROTHERS BB : Jest to czwórka przyjaciół z Piaseczna i okolic, którzy wolny czas spędzają na rozwijaniu swojej pasji przez pisanie tekstów i ich nagrywanie. Chłopaki bez chwili zastanowienia włączyli się w granie Dla Patrycji. A przypominając Patrycja strasznie lubi hip-hop.
https://www.facebook.com/bluntbrothersbb

DJ MARTIN ROSA : Organizator i prowadzący wiele różnego rodzaju imprez. Swoją muzykę kieruje głównie do ludzi młodych, jego specjalizacją są dźwięki Progressive House, Electro House i Dirty Dutch. Dla Patrycji na koncercie zagra swojego seta, od początku pomocna dłoń w całej akcji.

PONGO ABELII : Siedmioosobowy kolektyw, który narodził się w puszczach Zalesia Dolnego. Mieszają jazz z funky, soulem, drum'n'bass, electro. Sekcję kreatywną tzw. lead tworzą Benny i Zoa. Współbrzmiąc na scenie przenoszą się z bluesująco-jazzujących kameralnych klimatów ku wielkoformatowym, klubowo elektryzującym kompozycjom. Swój czas i umiejetności ofiarowlai dla Patrycji.
http://www.facebook.com/pongoa

GRW GRAWITACJA : Tańczyli na największych imprezach muzycznych oraz tanecznych w Polsce, wielokrotnie zdobywając międzynarodowe tytuły Mistrza. Trudno mówić o nich inaczej. Do Patrycji przyszli z tym co mają najlepszego do pokazania - mistrzowski pokaz na żywca. Reszta jest tajemnicą ich otwartego kochającego serca.
https://www.facebook.com/grwcrew.grawitacja

Przypominamy o WOLONTARIACIE! Jeśli chcecie pomóc przy organizacji akcji śmiało piszcie!

Anna Kowalczyk
e-mail: anna.kowalczyk.m@gmail.com
facebook: Anna Kowalczyk
numer tel: 604 775 714

Zaglądajcie również na Fanpage akcji : Dla Patrycji Akcja Charytatywna
                                                               Parada Motocyklowa dla Patrycji

DLA PATRYCJI akcja charytatywna w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje28 sierpnia 2012, 00:00,

Spotkanie Burmistrza z UKS Return Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Dnia 27 sierpnia 2012 roku, Maciej Chojnicki i Marek Badowski spotkali się z Burmistrzem gminy Piaseczno, Zdzisławem Lisem. Spotkanie to było znakomitą okazją do opowiedzenia Burmistrzowi o największym dotychczas sukcesie Returnu - złotym medalu Drużynowych Mistrzostw Polski Kadetów. Burmistrz przekazał gratulacje dla całej drużyny (Maciek Kotarski, Marek Badowski) oraz sztabu szkoleniowego (Michał Sawicki, Maciej Chojnicki, Krzysztof Orman, Robert Najwer, Kamil Rogowski).

SPOTKANIE BURMISTRZA Z DRUżYN¡ UKS RETURN PIASECZNO

Ponadto dyskusje dotyczyły nadchodzących zmagań UKS Return Piaseczno w II lidze mężczyzn (liczymy na obecność Burmistrza podczas pierwszego meczu w Piasecznie) oraz bieżącej działalności klubu. Warto zaznaczyć, że było to już drugie Nasze spotkanie z Burmistrzem w ciągu ostatnich 3 miesięcy. Pierwsze spotkanie zakończyło się wręczeniem klubowej koszulki Burmistrzowi, a drugie zwieńczyliśmy kilkoma wspólnymi zdjęciami.

SPOTKANIE BURMISTRZA Z DRUżYN¡ UKS RETURN PIASECZNO
autor/źródło: Maciej Chojnicki UKS Return Piaseczno www.returnpiaseczno.pl
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie