Informacje24 stycznia 2009, 00:00,

Malarstwo Henryki i Anny Masłowskich Muzeum Piaseczno

Muzeum Regionalne Piaseczno serdecznie zaprasza na wystawę: MATKA I CÓRKA. Podczas wystawy zaprezentowane zostanie malarstwo Henryki i Anny Masłowskich. Wystawa potrwa od 22 stycznia do 8 lutego 2009 roku. Muzeum Regionalne znajduje się na Pl. Piłsudskiego 10 w Piasecznie. Zapraszamy na wystawę do piaseczyńskiego Muzeum!

MATKA I CÓRKA - Malarstwo Henryki i Anny Masłowskich

Henryka Masłowska od dziecka rysowała i malowała. Jej ulubioną tematyką jest portret, a techniką: akwarela i węgiel. Należy do Grupy Piaseczno. Jest instruktorem plastyki w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Piasecznie. Anna Masłowska to absolwentka liceum plastycznego im. Gersona. Studentka kulturoznawstwa.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje3 lutego 2009, 00:00,

Sołtys Rada Sołecka organizuje dyskotekę w Nowej Iwicznej

Sołtys i Rada Sołecka Nowej Iwicznej serdecznie zaprasza młodzież na dyskotekę, którą odbędzie się w sobotę 7 lutego 2009 roku o godzinie 18:00. Miejsce dyskoteki: sala gimnastyczna w szkole w Nowej Iwicznej. Wstęp za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej. Zapraszamy młodych mieszkańców na dyskotekę w Nowej Iwicznej.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Lesznowola
Tematy:Lesznowola