Informacje26 lutego 2016, 09:00,

Malarstwo Anny Kwiatkowskiej


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Do 19 marca 2016 r. zapraszamy do Muzeum Regionalnego w Piasecznie na wystawę malarstwa i rysunku Anny Kwiatkowskiej. Niniejsza wystawa to pierwszy indywidualny pokaz twórczości autorki, od prac powstałych w szkole średniej, po obrazy i rysunki z ostatnich lat. Otwarcie wystawy odbyło się 19 lutego 2016 r. Miejsce: Muzeum Regionalne w Piasecznie, pl. Piłsudskiego 10 (godziny otwarcia: wtorek, środa, sobota: 9.00 - 16.00, czwartek, piątek: 9.00 – 17.00). Zapraszamy na wystawę Anny Kwiatkowskiej.

MALARSTWO ANNY KWIATKOWSKIEJ

Anna Kwiatkowska urodziła się w 1988 r. w Piasecznie. Jest historykiem sztuki, absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej. Na co dzień pracuje w Muzeum Warszawy oraz prowadzi zajęcia edukacyjne w Muzeum Narodowym w Warszawie. W wolnym czasie zajmuje się sztuką od strony praktycznej. Twórczość plastyczną rozpoczęła w dzieciństwie, zapełniając rysunkami stosy papieru. Następnie młodzieńczą pasję rozwijała pod okiem nauczycieli i instruktorów. Ukończyła klasę plastyczną w Liceum Ogólnokształcącym im. Miguela de Cervantesa w Warszawie, uczestniczyła w zajęciach Państwowego Ogniska Artystycznego „Nowolipki” oraz Konstancińskiego Domu Kultury. Od 2008 roku jest członkiem Grupy Plastycznej Piaseczno. Brała udział w plenerach malarskich oraz wystawach grupowych: Złoty Potok 2008, Uher 2009, Chełmno 2010, Lanckorona 2013, Zamość 2015. W poszukiwaniu twórczych inspiracji chętnie wyrusza na wyprawy. Szczególnie ceni urocze polskie zakątki i piękne włoskie krajobrazy. Więcej prac autorki  na www.annakwiatkowska.net

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

MALARSTWO ANNY KWIATKOWSKIEJ

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Martin, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=6&t=1582&start=45
Informacje21 lutego 2016, 16:00,

Podróż za horyzont - Bajkowa Niedziela w Gassach


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 lutego 2016 roku o godz. 16.00 zapraszamy na Bajkową Niedzielę w Gassach, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Podróż za horyzont. Miejsce: OSP Gassy. Wstęp wolny. Mała Małgosia chciałaby się dowiedzieć, co jest za horyzontem. Postanawia więc sprawdzić to osobiście. Zanim jednak wyruszy w podróż, poznaje złośliwego Ohydala, który wątpi w powodzenie wyprawy i nieustannie namawia dziewczynkę do pozostania w domu. Małgosia jednak nie rezygnuje, zwłaszcza że cennych wskazówek udziela jej Słoneczna Pani.

PODRÓŻ ZA HORYZONT - BAJKOWA NIEDZIELA W GASSACH

W wyprawie towarzyszy jej Ohydal, który z czasem ze złośliwego potworka zmienia się w prawdziwego przyjaciela. Prawdziwego, czyli takiego, na którego można liczyć w trudnych sytuacjach, a takich sytuacji nie będzie brakowało… Małgosia w czasie swojej niecodziennej podróży pozna kilka niezwykłych postaci – pana Chmurka, pana Papryka, spotka się z księżycem, przeżyje też coś naprawdę strasznego! Wszystko jednak skończy się szczęśliwie, wesoło, kolorowo. Przedstawienie Teatru Igraszka.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie