Informacje16 lipca 2017, 14:00,

Malarskie Niedziele z muzyką na żywo w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 i 30 lipca 2017 roku w godz. 16.00-18.00 zapraszamy na Malarskie Niedziele - rodzinne plenerowe warsztaty plastyczne nad stawem w Mysiadle.

MALARSKIE NIEDZIELE Z MUZYKĄ NA ŻYWO W MYSIADLE

„Malarskie niedziele” skierowane są do Mieszkańców z całej Gminy Lesznowola - do dzieci, młodzieży i do osób dorosłych. Rodzice malujących dzieci mogą np. rozłożyć sobie kocyki i urządzić w tym czasie mały piknik z przyniesionymi z domu koszyczkami ze smakołykami i miło spędzić niedzielne popołudnie. Mogą również sami stanąć przy sztalugach. Zarówno dorosłymi, jak i dziećmi, profesjonalnie zajmą się instruktorzy – plastycy, pomagając w tworzeniu niepowtarzalnych, plenerowych dzieł i dziełek sztuki. Zapewniane są materiały plastyczne (farby wodne, pędzle, papier i sztalugi) i dużo dobrej zabawy!
W dniu 16 lipca podczas Malarskiej Niedzieli tworzyć będziemy przy balladach w wykonaniu duetu Ojciec i Syn, a w dniu 30 lipca przy muzyce w wykonaniu małego składu z Lesznowolskiej Orkiestry Symfonicznej, która przysiądzie pod drzewem i zagra w jego cieniu. Wstęp wolny!

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 lipca 2017, 20:00,

Dziewczyna warta grzechu - Kino letnie przy wieży w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 lipca 2017 roku o godz. 22.00 przy wieży strażackiej za Kinem Uciecha będzie można obejrzeć komedię pt. "Dziewczyna warta grzechu" w reż. Petera Bogdanovicha. 

DZIEWCZYNA WARTA GRZECHU - KINO LETNIE PRZY WIEŻY W GÓRZE KALWARII

Żonaty reżyser teatralny z Broadwayu zakochuje się w prostytutce, która pragnie zostać aktorką. Swoją pracą próbuje ułatwić dziewczynie drogę do kariery. Bogdanovich w pozornie banalnym scenariuszu pokazuje, że komedia może być inteligentna. Podkreśla też talent aktorski Owena Wilsona czy Jennifer Aniston, tak jak zrobił to w 1971 roku z Jeffem Bridgesem w „Ostatnim seansie filmowym”, pozycji obowiązkowej każdego kinomana.
Wstęp wolny. Zapraszamy.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie