Informacje7 lutego 2016, 16:00,

Mała Królewna - Bajkowa Niedziela w Mysiadle


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


7 lutego 2016 roku o godz. 16.00 odbędzie się kolejna Bajkowa Niedziela w Mysiadle. Zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie teatralne pt. MAŁA KRÓLEWNA. Wstęp wolny. Miejsce: filia GOK Lesznowola w Mysiadle, ul. Topolowa 2.

MAŁA KRÓLEWNA - BAJKOWA NIEDZIELA W MYSIADLE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje7 lutego 2016, 18:00,

Iwona Wojewoda-Jedynak Obrazy najnowsze - wystawa w Galerii Przystanek w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Galeria Przystanek w Piasecznie zaprasza mieszkańców na wystawę: Iwona Wojewoda-Jedynak Obrazy najnowsze. Wernisaż odbędzie się 7 lutego 2016 roku w godz. 18.00-20.00. Miejsce: Przystanek Kultura, Pl. Piłsudskiego 9, Piaseczno. Wystawę będzie można oglądać od 7 lutego do 11 marca 2016 roku.

IWONA WOJEWODA-JEDYNAK OBRAZY NAJNOWSZE - WYSTAWA W GALERII PRZYSTANEK W PIASECZNIE

OBRAZY NAJNOWSZE - w najnowszych obrazach Iwona Wojewoda-Jedynak kontynuuje swoje malarskie poszukiwania. Posługując się temperą żółtkową, ale również olejem, portretuje miejsca i ludzi ją otaczających. Bodźcem do namalowania obrazu może być smuga światła, fragment miejskiej architektury, człowiek we wnętrzu, rodzinny wyjazd. Te fragmenty codziennej przestrzeni w obrazach artystki stają się miejscami pełnymi wyciszenia, wręcz uduchowionymi. Wychodząc od osobistych historii, Iwona Wojewoda-Jedynak tworzy uniwersalną narrację o potrzebie duchowości. Perfekcyjny warsztat artystki nigdy nie służy jedynie warstwie plastycznej i jej dekoracyjności, ale przede wszystkim oddaniu napięć i wewnętrznych emocji.

IWONA WOJEWODA-JEDYNAK OBRAZY NAJNOWSZE - WYSTAWA W GALERII PRZYSTANEK W PIASECZNIE

IWONA WOJEWODA-JEDYNAK urodzona 1976 roku w Łomży. Studia 1997-2002 na Wydziale Malarstwa ASP w Warszawie. Dyplom z wyróżnieniem w Pracowni Tkaniny Artystycznej prof. Wojciecha Sadleya, w Pracowni Malarstwa prof. Zbigniewa Gostomskiego oraz w Pracowni Struktur Wizualnych prof.Jacka Dyrzyńskiego. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W 2004 roku otrzymała wyróżnienie w konkursie „Obraz roku 2003” zorganizowanym przez „Art & Business” i wyróżnienie honorowe przyznane przez Fundację im. Franciszki Eibisch. Mieszka i pracuje w Piasecznie. Strona artystki: www.iwonawojewoda.pl

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie