Informacje15 maja 2016, 11:24,

Mała Klara z Piaseczna prosi o pomoc


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klara urodziła się z poważną wadą serca. Aby żyć, musi przejść operację w Munster, która kosztuje ponad 160 tysięcy zł. Klara urodziła się 11 lutego 2014 r. ze skrajnym niedorozwojem lewej części serca (HLHS). To tak, jakby dziecko miało do dyspozycji tylko prawą, słabszą połowę serca, która w przypadku Klary też nie jest do końca poprawnie zbudowana. Jeśli chcesz pomóc zajrzyj na stronę www.siepomaga.pl/klara-januszewska

MAŁA KLARA Z PIASECZNA PROSI O POMOC

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje19 maja 2016, 19:00,

Notatki z podróży - wystawa fotografii Leszka Nowaka


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Przystanek Kultura zaprasza na wystawę fotografii Leszka Nowaka. Jest to już druga prezentacja twórczości artysty w tej instytucji. W 2013 r. mogliśmy podziwiać zdjęcia starego Piaseczna. Tym razem artysta zaprosi nas w fotograficzną podróż po odwiedzanych przez siebie krajach. Wernisaż wystawy odbędzie się 19 maja 2016 r. o godz. 19.00 w Przystanku Kultura przy pl. Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wystawa czynna będzie do 12 czerwca 2016 r.

NOTATKI Z PODRÓŻY - WYSTAWA FOTOGRAFII LESZKA NOWAKA

Leszek Nowak mieszka i pracuje w Piasecznie. Już w latach szkolnych zaczytywał się w opisach Afryki, plemionach tam zamieszkujących i tajemnicach przyrody. Tak zrodziło się zainteresowanie fotografią początkowo analogową, bo innej nie było. Chociaż robienie zdjęć towarzyszy mu niezmiennie zawsze pozostaje przyjemnością i pasją. Po latach zaczytywania się w końcu Leszek Nowak rozpoczął swoje podróże, próbując utrwalić fotograficznie piękno, różnorodność i kontrasty odwiedzanych krajów Omanu, Emiratów Arabskich, a także Toskanii i kolorowej Szkocji.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

NOTATKI Z PODRÓŻY - WYSTAWA FOTOGRAFII LESZKA NOWAKA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie