Informacje3 maja 2016, 08:00,

Majowy Weekend Indiański 2016

Miasteczko Westernowe w Runowie zaprasza mieszkańców Gminy Piaseczno do obejrzenia dedykowanego spektaklu teatru NajNaj pt. Koko i Mu o ekologii w przedstawieniu dla dzieci, jak i do poznania kultury Indian dzięki Polskiemu Ruchowi Przyjaciół Indian.

MAJOWY WEEKEND INDIAŃSKI

W programie: Rodzinne Zawody Osadników, warsztaty indiańskie, pokaz tańców kowbojskich, gry i zabawy z animatorem. Możliwość dojazdy kolejką wąskotorową!

Informacje12 maja 2016, 17:30,

Bezpieczna Mama Piaseczno 2016

Wszechnica Rodzica przy Centrum Kultury w Piasecznie oraz Komenda Powiatowa Policji w Piasecznie zapraszają wszystkie Panie - Matki zainteresowane tematyką bezpieczeństwa na spotkania w ramach Bezpieczna Mama. Poruszane będą zagadnienia teoretyczne związane z tematyką bezpieczeństwa dzieci najmłodszych oraz udzielanie pierwszej pomocy. Ruszyły zapisy na projekt Bezpieczna Mama! Informacje i zapisy pod nr tel. 798 248 859 lub w recepcji Przystanku Kultury tel. (22) 716 79 62. Liczba miejsc ograniczona!

Bezpieczna Mama Piaseczno 2016

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

12. maja 2016 roku w godz. 17:30 - 19:30:
17:30-18:30 Zajęcia poprowadzi st. asp. Maciej Blachliński
Zagadnienia teoretyczne związane z tematyką bezpieczeństwa dzieci najmłodszych.
18:30 -19:30 Zajęcia poprowadzi Ratownik Medyczny HGR-M
Zagadnienia związane z udzielaniem pierwszej pomocy.

13. maja 2016 roku o godz. 18:00:
Samoobrona kobiet! Jeśli bezpieczeństwo Twoje i Twojego dziecka jest dla Ciebie ważne, to spotkanie jest właśnie dla Ciebie.

18. maja 2016 roku o godz. 18:00:
Psychologiczno-pedagogiczny – zajęcia poprowadzi Ewa Lubianiec Fundacja Pomóż Dorosnąć. Skąd się bierze agresja u dzieci oraz jak reagować na zachowania agresywne, jak rozpoznać, że dziecko doświadcza agresji ze strony rówieśników i osób dorosłych, jak radzić sobie ze złością - zabawy służące edukacji emocjonalnej dla dzieci i rodziców.