Informacje30 kwietnia 2009, 00:00,

MAJÓWKA oraz jeszcze szybsza jazda na IMOLI Piaseczno

Długi weekend planujesz spędzić w mieście? Tym lepiej dla Ciebie! Tor Gokartowy Imola Piaseczno zaprasza na szaloną gokartową majówkę! Od 1 do 3 maja 2009 roku zapraszają wszystkich pasjonatów kartingu na Imolę! Bieg 10-minutowy dla wszystkich, przez cały dzień, tylko 25 zł! Oprócz tego od 1 do 3 maja codziennie wybieramy najlepszy czas dnia i nagradzamy zestawem 3 bonów. Regulamin promocji: od 1 do 3 maja obowiązują tylko jazdy 10-minutowe. Od 1 do 3 maja obowiązuje tylko jedna promocja: bieg 10-minutowy kosztuje 25 zł, dla każdego (Panowie, Panie, Grupy, Dzieci) przez cały dzień. Od 1 do 3 maja Tor Gokartowy otwarty będzie otwarty od 1000 do 2300. Promocja dotyczy tylko posiadaczy karty kartingowca. Spędź majówkę na Imoli w Piasecznie.

Majówka na Imoli
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Wraz z nadejściem cieplejszych miesięcy mamy więcej energii i chcemy aktywnie spędzać wolny czas. Majowe weekendy zachęcają do wyjścia z domu i spotkania się z przyjaciółmi. Hala Emocji Gokartowych IMOLA w Piasecznie, daje nam tę możliwość. Park maszyn, na jedynym w okolicy Warszawy torze kartingowym, został odświeżony. Już teraz, jazda najnowocześniejszymi gokartami SODI RX 7, dostarcza wielu niezwykłych emocji oraz pozwala spędzić pełne adrenaliny chwile w gronie przyjaciół.

Zbierz więc grupę aktywnych znajomych i poczujcie się jak kierowcy Formuły 1. Hala Emocji Gokartowych IMOLA, proponuje specjalną promocję dla aktywnych przyjaciół (promocje dla przyjaciół dotyczą posiadaczy Karty Kartingowca, którą można zdobyć wykupując pierwszą jazdę i wypełniając formularz członkowski. Wyrobienie karty kosztuje 5 zł i pozwala na korzystanie z wielu atrakcyjnych zniżek). W każdy poniedziałek, od godz. 19:00, oferowane są wyjątkowe zniżki dla posiadaczy Kart Kartingowca. Koszt jednego, 8-minutowego przejazdu dla grupy 5 znajomych wynosi tylko 25 zł od osoby. Natomiast w każdą niedzielę, 4 osobowa grupa przyjaciół spędzi 10 minut na torze za jedyne 30 zł od osoby.

SODI RX 7 na Imoli
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

SODI RX 7 to najnowsze dziecko konstruktorów firmy SODIKART, największego na świecie producenta gokartów. To co wyróżnia je spośród innych to innowacyjność w dziedzinie bezpieczeństwa. Integralne, opatentowane zabezpieczenia znacząco redukują konsekwencje zderzenia zapewniając bezpieczeństwo kierowcy oraz samemu gokartowi. Nowe łącze w układzie kierowniczym daje perfekcyjną kombinację łatwej jazdy i niesłychanej zwrotności. Zaś regulowany fotel, podpórka pod pedały oraz ergonomiczna podłoga gwarantują idealną i bezpieczną pozycję do jazdy. Gokarty wyposażono również w światła stopu. Wygląd gokarta SODI RX 7 daje poczucie, że siedzi się w doskonałej i szybkiej maszynie, która rozwija prędkość maksymalną aż do 70km/h.

SODI RX 7 na Imoli
kliknij, aby powiększyć zdjęcie

Już teraz wraz z paczką przyjaciół możemy poczuć się jak kierowcy Formuły 1 i pościgać się najszybszymi na rynku gokartami. Jazda gokartem SODI RX 7 to niesamowite doświadczenie, które na długo pozostaje w pamięci i sprawia, że nabieramy ochoty na więcej emocji na torze kartingowym. Pierwsze zawody kartingowe odbyły się w USA w 1959 roku. Dwa lata później rozegrano mistrzostwa świata. Od lat zawody wzbudzają wiele emocji i wciąż zaliczane są do typowo męskich sportów. Jednak nie jest to zgodne z prawdą. W ostatnim czasie gwałtownie wzrasta liczba kobiet, które w tym rodzaju rozrywki znajdują szczególną przyjemność. Jazda gokartem wyzwala emocje i pozwala zapomnieć o codziennych problemach, a dzięki połączeniu koncentracji i refleksu, kształtuje właściwą koordynację psychomotoryczną.

Informację otrzymaliśmy od Joanny Serafińskiej z Publicis Consultants Rowland.pl Dodatkowe informacje można uzyskać, pod numerem telefonu 0-801-033-220 lub na miejscu od obsługi toru. Hala Wyścigów Gokartowych Imola mieści się przy ulicy Puławskiej 33 w Piasecznie. Więcej informacji o IMOLA PIASECZNO znajdziecie na stronie Imoli: www.imola.pl (współpracują z nami)
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje30 kwietnia 2009, 00:00,

3 maj koncert pieśni patriotyczno religijnych - Rembertów

Burmistrz Gminy Tarczyn, Parafia w Rembertowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zapraszają mieszkańców, na koncert pieśni patriotyczno-religijnych, który odbędzie się 3 maja 2009 roku o godz. 13:00 w kościele w Rembertowie. Koncert pieśni patriotyczno- religijnych organizowany jest z okazji Konstytucji 3-maja. Podczas koncertu wystąpią: Ewelina Hańska - sopran, Jan Zakrzewski - tenor, Andrzej £ączyński - organy. Wstęp wolny. Miejsce: Kościół w Rembertowie, pod wezwaniem Jana Chrzciciela. Zapraszamy na koncert pieśni patriotyczno-religijnych w Rembertowie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn