Informacje29 kwietnia 2008, 00:00,

Majowe Zakupy w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Tegoroczny maj obfituje w długie weekendy. Przygotowując się do wiosennych wyjazdów, warto wiedzieć, w jakie dni wybrać się do Galerii Auchan Piaseczno na niezbędne przed majówką zakupy. W tym roku w maju mamy aż cztery dni ustawowo wolne od pracy, a przez to więcej okazji na dłuższy wypoczynek. Przygotowując się do wiosennego leniuchowania i robiąc niezbędne przed wyjazdem zakupy, warto pamiętać, że 2 i 4 maja godziny otwarcia Galerii Auchan Piaseczno nie ulegają zmianie. Natomiast 1 i 3 maja Galeria Handlowa, jak i hipermarket Auchan Piaseczno - będzie nieczynny. Sklepy i punkty usługowe w galerii handlowej, będą zamknięte również 11 maja (Zielone Świątki) oraz 22 maja (Boże Ciało). Zrób Majowe Zakupy w Galerii Handlowej w Piasecznie.

Majowe Zakupy w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno

Większość osób stara się wykorzystywać długie i ciepłe weekendy na aktywny wypoczynek lub krótkie wyjazdy za miasto. Wszystko co potrzebne na majowe wycieczki, pikniki i spotkania przy grillu, znajdziecie w sklepach oraz punktach usługowych w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno. Dla tych, którzy lubią długie spacery i wycieczki rowerowe, sklep City Sport przygotował promocję: Szok Cenowy – kilkudziesięciu procentowe przeceny na wygodne obuwie sportowe. Amatorzy górskich wycieczek, przed wyjazdem powinni odwiedzić sklep Campus, gdzie kupią buty trekingowe oraz kurtki na każda pogodę po wyjątkowo niskich cenach. Po modne i zwiewne kreacje na majowe spotkania przy grillu zaprasza butik Camaieu. Do 4 maja trwa tam promocja pod hasłem: 10 dni Camaieu - To dni inne niż wszystkie. To doskonała okazja by kupić odzież z kolekcji wiosennej w cenach niższych o 20%, 30%, a nawet 50%.

Po owocnych zakupach w Galerii Handlowej Auchan Piaseczno, nie pozostaje nic innego jak tylko cieszyć się majowym słońcem i odpoczywać. Informację o majowych zakupach, otrzymaliśmy od firmy Effective Public Relations. życzymy wszystkim mieszkańcom powiatu piaseczyńskiego - udanego weekendu majowego.
autor/źródło: Redaktorzy Prywatnego Serwisu E-Mieszkańców Piaseczno

Informacje29 kwietnia 2008, 00:00,

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna - Skwer Kisiela Piaseczno

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno, Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Piaseczno, Sport Evolution Agencja Marketingu Sportowego zapraszają 3 maja 2008 roku w godzinach 11:30-14:30 na VIII Piaseczyńską Milę Konstytucyjną. Piaseczyńska Mila Konstytucyjna, ma na celu: uczczenie 217 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja, integrację środowiska mieszkańców naszego regionu, oraz popularyzację rekreacji ruchowej jako formy czynnego wypoczynku.

PIASECZYńSKA MILA KONSTYTUCYJNA

VIII Piaseczyńska Mila Konstytucyjna program zawodów:

11:30 Otwarcie biura zawodów (Skwer Stefana Kisielewskiego Kisiela, obok Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno), przyjmowanie zgłoszeń.
12:30 Uroczyste otwarcie Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej.
13:00 Bieg Dzieci kl. I-III na 1/4 mili (ok. 400m) oraz zabawy biegowe dla przedszkolaków.
13:10 Bieg Dzieci kl. V-VI na 1/2 mili (1 okrążenie trasy ok. 800m).
13:30 Bieg Główny Open, 1 mila (2 okrążenia trasy) z podziałem na kategorie: gimnazjum, szkoła średnia, open.
13:45 Tor przeszkód dla przedszkolaków.
14:00 Uroczyste wręczenie nagród i dekoracja zawodników.
14:30 Zamknięcie imprezy Piaseczyńska Mila Konstytucyjna.

Piaseczyńska Mila Konstytucyjna trasa: ul. Kościuszki (start skwer Kisiela), ul. Nadarzyńska - ul. Sierakowskiego - ul. Rynek - ul. Kościuszki (meta skwer Kisiela). W zawodach Piaseczyńskiej Mili Konstytucyjnej, mogą uczestniczyć dorośli po podpisaniu oświadczenia oraz dzieci i młodzież do lat 18-tu po podpisaniu zgody przez rodzica lub nauczyciela (w biurze zawodów należy okazać dokument, np.: legitymację szkolną w celu zweryfikowania wieku uczestników). Organizatorzy zaplanowali nagrody dla uczestników biegów: Bieg Główny Open (za miejsca I-III: puchary; w biegu głównym: nagrody pieniężne w wysokości 1m-600zł, 2m-300zł, 3m-100zł, miejsca I-IV: nagrody rzeczowe), Kategorie Dziecięce (miejsce I-III: nagrody rzeczowe, puchary i dyplomy). Serdecznie zapraszamy mieszkańców na Piaseczyńską Milę Konstytucyjną.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno