Informacje1 grudnia 2016, 10:00,

Magiczny Świat Walta Disneya

1 grudnia 2016 roku o godz. 10:00 zapraszamy na Magiczny Świat Walta Disnay’a. Miejsce: sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Impreza współorganizowana z Biblioteką Publiczną Miasta i Gminy Piaseczno. Zapraszamy do wspólnego świętowania 115. urodzin Walta Disneya. W programie m.in. podróż po bajkowych krainach, piosenki ze znanych i lubianych bajek, zabawy animacyjne. Zapraszamy!

MAGICZNY ŚWIAT WALTA DISNAY'A

Informacje29 listopada 2016, 20:00,

Konscert proMODERN w Piasecznie

29 listopada 2016 roku o godz. 20:00 zapraszamy na koncert zespołu proMODERN, z ktorym gościnnie wystąpi ALEKSANDER DĘBICZ (fortepian, electric piano). W programie m.in.: Aleksander Kościów - "The Book of Teraa" sonety Shakespeare'a. Miejsce: Domu Kultury ul. Kościuszki 49, Piaseczno. Zapraszamy na konscert proMODERN.

KONSCERT PROMODERN W PIASECZNIE

Sekstet proMODERN jest jedynym w Polsce zespołem wokalnym specjalizującym się w wykonawstwie muzyki współczesnej. Wypełnia lukę na polskim rynku muzycznym. W jego skład wchodzą wybitni śpiewacy-soliści, gruntownie wykształceni muzycy. Współpracuje z najlepszymi polskimi kompozytorami, stając się dla nich inspiracją. Koncertuje dla wielu krajowych instytucji, prezentując atrakcyjne programy i udowadniając, że muzyka współczesna może być przede wszystkim piękna i przyjemna do słuchania. Repertuar grupy obejmuje dzieła muzyki klasycznej ostatniego półwiecza i najnowsze kompozycje pisane dla zespołu. Zdobywca 2 nagród Fryderyk 2015 za swój debiutancki album "Where are you. Pieces from Warsaw". Skład proMODERN: Łucja Szablewska – sopran Ewa Puchalska – mezzosopran Ewelina Rzezińska – mezzosopran Andrzej Marusiak – tenor Krzysztof Chalimoniuk – baryton Piotr Pieron – bas Założycielem i kierownikiem artystycznym proMODERN jest Piotr Pieron.