Informacje21 stycznia 2018, 14:00,

Magiczny miód - Teatr Igraszka w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


21 stycznia 2018 roku o godz. 15.00 zapraszamy na kolejny spektakl w cyklu Teatralna Niedziela w Górze Kalwarii, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Magiczny miód, w wykonaniu Teatru Igraszka. Miejsce: Ośrodek Kultury, Białka 9, Góra Kalwaria. Wstęp 10 zł.

MAGICZNY MIÓD - TEATR IGRASZKA W GÓRZE KALWARII

Magiczny miód - jest to opowieść o niedźwiadku Maciusiu, który pewnego dnia przynosi smutną nowinę – jego mama zachorowała a jedynym antidotum na wyzdrowienie jest magiczny miód. Maciuś wyrusza w daleką podróż do tajemniczego lasu. W wyprawie towarzyszy mu przyjaciel, zabawny królik Kleofas. Dwaj mali bohaterowie muszą przechytrzyć podstępnego węża Sobiesława, a także przekonać królową pszczół, by podarowała im beczułkę magicznego miodu... W bajce zostaje poruszony problem zanieczyszczania środowiska. Autor: Jacek Wolszczak Reżyseria: Zespół Lalki i scenografia: Elżbieta Zajączkowska Rafał Janaszek Projekty lalek: Małgorzata Trzecińska Montaż dźwięku: Michał Piastowicz G.N.P. Mamoot Studios Czas trwania: ok. 40 minut.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje21 stycznia 2018, 18:00,

Spektakl Bóg Mordu w Hugonówce


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

21 stycznia 2018 roku o godz. 19.00 zapraszamy na spektakl Bóg Mordu do Hugonówki Konstancin-Jeziorna. Bilety 50 zł. Sprzedaż biletów: kasa w KDK oraz w dniu imprezy na 2 godziny przed wydarzeniem. Zapraszamy do Konstancina!

SPEKTAKL BÓG MORDU W HUGONÓWCE

BÓG MORDU - niezwykle „aktorsko” napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy. W rolach głównych zobaczymy gwiazdy młodego pokolenia Katarzynę Maciąg, Katarzynę Misiewicz-Żurek, Lesława Żurka oraz Marcina Chochlewa. Akcja spektaklu w reżyserii Dominiki Nowak rozgrywa się w czasie rzeczywistym podczas spotkania dwóch małżeństw dotyczącego bójki ich synów. Czwórka dorosłych, „dojrzałych” osób rozmawia w „kulturalny” sposób o zaistniałej sytuacji. Z pozoru kurtuazyjne spotkanie stopniowo przeradza się w otwarty konflikt. Tytułowy Bóg mordu uwidacznia się w zachowaniu bohaterów z każdą chwilą spędzoną w jednym pomieszczeniu. Tekst oprócz wielokrotnych adaptacji scenicznych zyskał ogromną popularność dzięki nakręconemu na jego podstawie filmowi Rzeź Romana Polańskiego.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie