Informacje4 grudnia 2007, 00:00,

Magiczna Trupa Robinsona Bluesa oraz Mantratrans £azy


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury Lesznowola www.gok-lesznowola.pl zaprasza 7 grudnia 2007 roku, na spektakle Teatru Wielkiego Koło: Magiczna Trupa Robinsona Bluesa oraz Mantratrans. Magiczna Trupa Robinsona rozpocznie się o godzinie 12:00, natomiast Mantratrans o godzinie 14:00 w świetlicy w £azach (ul. Przyszłości 8, £azy).

Teatr Wielkie Koło spektakl muzyczny Mantratrans

Mantratrans to poetyckie spotkanie z piątą porą roku, w muzycznej klamrze bluesa, reggae i ballady. Mantratrans jest połączeniem różnych gatunków muzycznych, tworzących spójną całość w warstwie tekstowej i muzycznej. Podczas Mantratrans wystąpią: Anna Wątroba (wokal i bębny), Agata Brzóska (wokal i gitara), Paweł Wlazło (gitara i wokal), Jacek £abacz (harmonijka, bębny), Paweł Wlazło (dźwięki), Jacek £abacz (tekst). Muzyka: Paweł Wlazło, Paweł Pelczar, oraz Jacek £abacz.

Teatr Wielkie Koło spektakl Magiczna Trupa Robinsona Bluesa

Magiczna Trupa Robinsona Bluesa to spektakl utrzymany jest w konwencji teatru w teatrze. To magiczna historia ojca Robinsona, który wraz z synem Kosmą oraz Marantą tworzy teatralną trupę wędrującą po świecie. Poznajemy ich w trakcie kolejnej wyprawy, podczas której - w swoim teatrze - opowiadają przygody żabiej królewny Rechotynki, perypetie żabiego królestwa, któremu zagraża groźny potwór żabożarłok. Wszystko opowiedziane jest w planie żywym oraz lalkowym, a ilustrowane muzycznie wszelkimi odcieniami bluesa. Występują: Anna Wątroba, Agata Brzóska lub Natalia Kubiak, Jacek £abacz, Paweł Wlazło, Zygmunt Rojek.

Zapraszamy wszystkich uczestników IV Gminnych Teatraliów i wszystkich miłośników teatru. Wstęp wolny. Informacje powiązane tematycznie: Gminne Teatralia Lesznowola, oraz Mantratrans. Informacje o Teatrze Wielkim Kole przeczytacie na: www.twk.to.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Lesznowola
Tematy:Lesznowola

Napisz komentarz

Popularny: 600 odsłonInformacje29 listopada 2007, 00:00,

Afera w Wydziale Architektury piaseczyńskiego starostwa


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało na swojej stronie www.piaseczno.pl, ż dotychczasowy Naczelnik Wydziału Architektury piaseczyńskiego starostwa, nie może już podpisywać żadnych decyzji w imieniu powiatu piaseczyńskiego. Naczelnik został również zwolniony z obowiązku świadczenia pracy do czasu wyjaśnienia sprawy wydania pozwolenia na budowę, liczącej kilkaset mieszkań inwestycji przy ulicy Energetycznej w Piasecznie.

Naczelnik Wydziału Architektury piaseczyńskiego starostwa podpisał decyzję o pozwoleniu na budowę dla zespołu budynku, na kilkaset mieszkań. Budowa tych mieszkań od dawna wzbudza kontrowersje radnych gminnych i powiatowych. Dlatego też gmina Piaseczno odmówiła wydania uzgodnień komunikacyjnych. Sytuacja była o tyle szokująca, że wydanej w środę decyzji nadano klauzulę decyzji ostatecznej. Okazało się, iż w urzędzie nie ma dokumentacji inwestycji. Więcej informacji przeczytacie na stronie starostwa: www.piaseczno.pl/213-42710c6ce86e1-7263.htm
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor prywatnego serwisu powiat piaseczyński
Tematy:

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie