Informacje22 czerwca 2017, 17:00,

Magiczna Polska wielu kultur - Klub Podróżnika w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


22 czerwca 2017 roku o godz. 19.00 odbędzie się spotkanie w ramach konstancińskiego Klubu Podróżnika - Magiczna Polska wielu kultur. Miejsce: KDK, ul. Mostowa 15 (Hugonówka) w Konstancinie. Wstęp wolny.

MAGICZNA POLSKA WIELU KULTUR - KLUB PODRÓŻNIKA W KONSTANCINIE

Wyruszamy z romskim Taborem Pamięci, spotkamy chasydów u grobu cadyka w Leżajsku i weźmiemy udział w święcie Spasa na Górze Garbarce. Odwiedzimy też Tatarów podczas święta Ofiarowania i zobaczymy prawosławną mszę na zamarzniętym Bugu, zaś na Pomorzu wyruszymy z Kaszubami na morską pielgrzymkę. Zapraszamy do wspólnego odkrywania fascynującej różnorodności Polski!

Anna i Krzysztof Kobusowie to fotografowie i dziennikarze uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy zdjęć do albumów oraz serii książek Mali podróżnicy w wielkim świecie, gdzie pokazują świat przez pryzmat wyjazdów z dziećmi.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje23 czerwca 2017, 06:00,

Wakacyjne Warsztaty Fotograficzne Tarczyn 2017


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie zaprasza na Wakacyjne Warsztaty Fotograficzne w Tarczynie. Zajęcia poprowadzi Marek Zdrzyłowski. Zapisy w GOK Tarczyn przy ul. J. Stępkowskiego 17 lub telefonicznie (22) 71-57-962 Zajęcia są bezpłatne.

WAKACYJNE WARSZTATY FOTOGRAFICZNE TARCZYN 2017

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie