Informacje10 maja 2008, 00:00,

MAGDA PISKORCZYK - WTOREK JAZZOWY PIASECZNO

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno zaprasza serdecznie mieszkańców, na Wtorek Jazzowy, który odbędzie się 13 maja 2008 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury, przy ulicy Kościuszki 49 w Piasecznie. Podczas Wtorku Jazzowego, wystąpi MAGDA PISKORCZYK. Wstęp na koncert jazzowy 15 złotych. Zapraszamy na Wtorek Jazzowy.

MAGDA PISKORCZYK - WTOREK JAZZOWY PIASECZNO

Magda Piskorczyk to polska wokalistka, obdarzona wyjątkowo niskim, "czarnym" głosem, śpiewająca blues, jazz, gospel, soul i funk. Gitarzystka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka. Magda Piskorczyk, to trzykrotna triumfatorka plebiscytu branżowego kwartalnika Twój Blues na Bluesową Wokalistkę Roku (2003, 2004, 2006). Dwukrotna półfinalistka najpoważniejszego międzynarodowego konkursu bluesowego: International Blues Challenge w Memphis, USA. Autorka płyty Blues Travelling nagranej z udziałem Michała Urbaniaka oraz albumu Magda Live z zapisem akustycznego koncertu z RGstudia Radia Gdańsk.

Magda Piskorczyk występowała nie tylko z czołówką polskiej sceny bluesowej, m.in. Wojciechem Karolakiem, Leszkiem Winderem, Jerzym Styczyńskim, Leszkiem Cichońskim, ale również z muzykami światowego formatu: Deborą Coleman, Bobem Margolinem czy Bobem Brozmanem. Więcej informacji o Magdzie Piskorczyk, możecie przeczytać na: www.magdapiskorczyk.com Zapraszam na koncert Magdy Piskorczyk.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje10 maja 2008, 00:00,

Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Konstancina

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Konstancin Jeziorna www.gosir-konstancin.pl zaprasza na Otwarte Mistrzostwa Szachowe o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin Jeziorna, które odbędą się w niedzielę 11 maja 2008 roku od godziny 10:00. Miejsce: sala GOSiR ul. żeromskiego 15, Konstancin. Organizatorzy przygotowali nagrody rzeczowe dla pierwszych 5 zawodników oraz dyplomy. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom startującym w Mistrzostwach Szachowych o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Konstancin. Do zobaczenia przy szachownicy!

Otwarte Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie program:

Turniej A godz. 10:00 dla zawodników powyżej 16 lat i młodzież z minimum II kat. lub rankingiem FIDE, 9 rund 15 minut na partię.
Turniej B godz. 11:00 dzieci i młodzież do 16 lat do III kat. Włącznie, 7 rund 15 minut na partię. Zapraszamy na Mistrzostwa Szachowe w Konstancinie.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Konstancin