Informacje27 września 2012, 00:00,

Macierzyństwo błogosławieństwo i opresja


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Fundacja Studio (S)praw Kobiet zaprasza 29 września 2012 roku na seminarium: Macierzyństwo - błogosławieństwo i opresja. Wizerunki i doświadczenia matek w kulturze i sztuce. Seminarium odbędzie się w godz. 16:00-18:00 w Twórczym Zakątku, przy ul. Zakątek 12 w żabieńcu. Seksualność, rozrodczość, śmiertelność. Macierzyństwo i szerzej - kobiecość z perspektywy doświadczeń, pokoleń, kultur i systemów społecznych z Anną Pelc i Justyną Szachowicz-Sempruch (moderacja: Dorota £eweć). Zapraszamy na seminarium.

Macierzyństwo błogosławieństwo i opresja
autor/źródło: Redakcja
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje27 września 2012, 00:00,

RSP Złotokłos laureatem programu Doceń polskie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Trzy rodzaje ciastek produkowanych przez RSP Z£OTOK£OS uhonorowano godłem programu DOCEń POLSKIE. Wyróżnienia przyznano podczas VI audytu artykułów spożywczych biorących udział w Ogólnopolskim Programie Promocyjnym Doceń polskie. Certyfikacja odbyła się 4 września w Krakowie.

Podczas wrześniowej certyfikacji organizowanej w ramach programu Doceń polskie, wyróżniono m.in. specjały produkowane w Rolniczej Spółdzielni Produkcyjnej Z£OTOK£OS. Certyfikaty Doceń polskie otrzymały ciastka: z orzechami, deserowe w polewie oraz słoneczniki z marmoladą.

RSP Złotokłos laureatem programu Doceń polskie

O przyznaniu certyfikatów „Doceń polskie” decydują noty pięcioosobowej Loży Ekspertów, której przewodniczącym jest Mirek Drewniak. Lożę tworzą specjaliści, którzy zawodowo zajmują się żywieniem i technologią żywności. Ich rekomendacja, wyrażona przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie”, to cenna wskazówka dla konsumentów. Na sklepowych półkach warto szukać wyrobów oznaczonych godłem programu; sięgając po nie mamy pewność, że to sprawdzone produkty. Co więcej – mamy też gwarancję, że mają one tzw. polski akcent, a więc są związane z naszym krajem. Celem program „Doceń polskie” jest bowiem wyróżnianie wartościowych wyrobów, ale także promowanie rodzimych wytwórców dobrej żywności.

Eksperci oceniając artykuły spożywcze biorą pod uwagę kilka aspektów, najważniejsze z nich to: smak i wygląd wyrobu oraz stosunek jakości do ceny. Produkty, którym Loża przyzna wysokie noty otrzymują certyfikat „Doceń polskie”. Zdobycie tego prestiżowego wyróżnienia to powód dla firmy, a przy tym promocja regionu, z którego pochodzi wytwórca. Dzięki działaniom promocyjnym podejmowanym przez program „Doceń polskie” informacje o nagrodzonym wyrobie i jego producencie docierają do szerokiego grona odbiorców.

Honorowy patronat nad programem Doceń polskie” sprawuje Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Szczegółowe informacje oraz aktualności dot. programu są dostępne na stronie www.DocenPolskie.pl Program „Doceń polskie” ma na celu promocję wysokiej jakości produktów spożywczych dostępnych na polskim rynku. Ich selekcją, oceną i przyznaniem certyfikatu „Doceń polskie” zajmują się eksperci, reprezentujący m.in. Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Fundację Klubu Szefów Kuchni oraz Stowarzyszenie Rzeźników i Wędliniarzy RP.
autor/źródło: Anna Koza - Adventure Media

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie