Informacje3 grudnia 2007, 00:00,

Maciej Maleńczuk koncert w Ośrodku Kultury Piaseczno

Miejsko Gminny Ośrodek Kultury Piaseczno organizuje recital Macieja Maleńczuka: Pan Maleńczuk, który odbędzie się w piątek 7 grudnia 2007 roku, o godzinie 20:00 w sali Ośrodka Kultury w Piasecznie. Maciej Maleńczuk cieszy się w Piasecznie tak dużą popularnością, że wszystkie bilety zostały już sprzedane. Ośrodek Kultury informuje na swojej stronie: www.kulturalni.pl (współpracują z nami), że wytrwałych zapraszają do kontaktu telefonicznego na 3-dni przed imprezą (od 4 grudnia 2007) – wówczas rozprowadzać będą bilety nieodebrane z rezerwacji oraz pochodzące z ewentualnych zwrotów. Zapraszam na koncert Macieja Maleńczuka w Piasecznie.

Maciej Maleńczuk

Maciej Maleńczuk to polski wokalista, gitarzysta, artysta rockowy i poeta. We wczesnej fazie swojej twórczości określany mianem barda Krakowa. Maciej Maleńczuk dla jednych jest bardem, poetą, pieśniarzem, dla innych natomiast buntowniczym muzykiem rockowym. Były lider Pudelsów, założyciel Homo Twist, zdobywca kilku Fryderyków, laureat Śląskiego Wawrzyńca Literackiego za poemat Chamstwo w państwie, juror telewizyjnego Idola. Dyskografia Macieja Maleńczuka: Złota kolekcja: Maciek Maleńczuk (2006), Cantigas de Santa Maria (2006), Proste historie, Ande la More (2002), Pan Maleńczuk (1998), Piosenki z ulicy (MC ADA 1991), Pod papugami (MC Fala 1989), Historia obyczaju MC (1989). Więcej informacji przeczytacie na stronie Macieja Maleńczuka: www.malenczuk.art.pl
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje4 grudnia 2007, 00:00,

Kiermasz Bożonarodzeniowy Jazgarzew Gmina Piaseczno

Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest już tradycją w naszej gminie. Kiermasze Bożonarodzeniowe organizowane na terenie Gminy Piaseczno, to szczególne okazje, podczas których można nabyć ciekawe i niepowtarzalne przedmioty związane ze Świętami Bożego Narodzenia i jednocześnie wspomóc ich twórców.

W najbliższy piątek 7 grudnia 2007 roku, w godzinach od 17:00 do 19:00 odbędzie się V Kiermasz Bożonarodzeniowy. Miejsce kiermaszu: Zespół Szkół Publicznych przy ul. Szkolnej 10, Jazgarzew. Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest połączony z loterią fantową wspieraną przez firmy odzieżowe, kosmetyczne, banki i operatorów sieci. Organizatorzy kiermaszu zaplanowali wiele atrakcji, m.in.: wystawa stoisk firm z biżuterią, aniołami, wyrobami ceramicznymi, drobiazgami na ciekawy prezent, koncert zespołu, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, kawiarenka, nauka robienia wyrobów z gliny, malowanie twarzy, wata cukrowa.

Wstęp na Kiermasz Bożonarodzeniowy w Jazgarzewie jest wolny. Dochód z piątkowego kiermaszu, przeznaczony będzie na dofinansowanie wycieczek szkolnych i zielonych szkół dla najbiedniejszych dzieci z terenu Gminy Piaseczno. Zapraszam na Bożonarodzeniowy Kiermasz do Jazgarzewa!
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński Piaseczno