Informacje31 sierpnia 2013, 00:00,

M£ODZI WIDZ¡ WIęCEJ - konkursu dla młodzieży

Klub Młodego Europejczyka działający w Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie w ramach organizowanego Forum Młodego Europejczyka ogłasza konkurs Młodzi widzą więcej, czyli jestem kreatywnym mieszkańcem naszej gminy-potrafię mądrze wykorzystać fundusze unijne.

Konkurs pod patronatem europosłanki pani prof. Danuty Hübner Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno pana Zdzisława Lisa oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce jest skierowany do uczniów gimnazjów z terenu Miasta i Gminy Piaseczno i będzie obejmował dwie kategorie:
Kategoria 1. wykonanie makiety z dowolnych surowców i materiałów będącej wizualizacją oczekiwań i potrzeb środowisk lokalnych. Model powinien ilustrować konkretne zmiany wynikające z dofinansowania z Unii Europejskiej
Kategoria 2. wykonanie prezentacji multimedialnej ukazującej możliwe i oczekiwane przez mieszkańców gminy Piaseczno efekty wykorzystania funduszy unijnych.

M£ODZI WIDZ¡ WIęCEJ - konkursu dla młodzieży

Nagrody w konkursie zostaną ufundowane przez panią prof. Danutę Hübner (wyjazd do Brukseli dla laureatów pierwszych miejsc wraz z opiekunami)oraz Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród przez panią Danutę Hübner nastąpi w dniu 6 listopada podczas Forum „Unijne barwy naszego regionu” w Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie. Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. Więcej informacji w regulaminie konkursu: Młodzi widzą więcej (.pdf)

Informacje30 sierpnia 2013, 00:00,

żłobek i przedszkole BRZD¡C w Piasecznie

Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki. Gwarantujemy maluchom znakomitą opiekę i solidną edukację opartą na wyśmienitej zabawie. Towarzyszymy dzieciom już od 6 m-ca ich życia. Naszą kadrę pedagogiczną stanowią pełne pasji panie, które zapewniają profesjonalną i troskliwą opiekę wychowawczą i edukacyjną. W trosce o rozwój Brzdąców, ciągle się dokształcają (na swoim koncie mają liczne kursy i szkolenia m.in. kurs I pomocy).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oferujemy zajęcia dodatkowe z j. angielskiego, piłki, tańców oraz Kick boxingu. Nasze brzdące mogą również liczyć na indywidualne wsparcie ze strony logopedy, pedagoga specjalnego, terapeuty pedagogicznego i psychologa. Ściśle współpracujemy z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną NEUROLANDIA.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Oprócz profesjonalnej opieki oferujemy dzieciom znakomitą zabawę. Raz w miesiącu mamy możliwość obcowania ze sztuką (teatrzyki wystawiane w placówce), odwiedzają nas też wyjątkowi goście (np. leśniczy, naukowcy z UW, węże). Co miesiąc przyjeżdżają kucyki, na które dzieci niecierpliwie czekają. Oprócz atrakcji w placówce, organizujemy wyjazdy do kina, teatrów, muzeów oraz na łono natury.

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Chętnie spędzamy czas z rodzicami, zachęcając ich do współpracy oraz spędzania wspólnie uroczystości (np. pikniki rodzinne, wigilia). Utrzymujemy z rodzicami stały kontakt e-mailowy (listy miesięczne od wychowawców).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze sale są wyposażone w zabawki i urządzenia dostosowane do wieku dzieci. Przedszkole posiada system monitoringu oraz klimatyzowane sale. Do dyspozycji są dwa place zabaw: duży (dla przedszkolaków) oraz mały (dla żłobkowiczów).

ż£OBEK I PRZEDSZKOLE BRZD¡C W PIASECZNIE

Nasze panie kucharki przygotowują smaczne i zdrowe posiłki, dwojąc się i trojąc aby przemycić do dań szpinak i brokuły.

Pobyt w Brzdącu stanowi wspaniałą, niezapomnianą przygodę. Przeżyjcie ją razem z nami.

żłobek i przedszkole BRZD¡C
fax +48 22 750 72 02
e-mail: biuro@brzdac.com.pl
ul. Jarząbka 20 lok 3, 05-500 Piaseczno