Informacje20 lipca 2014, 11:00,

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria do zdobycia

Oddalona od Warszawy o zaledwie 20 km Góra Kalwaria na mapie Poland Bike Marathon gości od samego początku. W niedzielę 20 lipca 2014 roku miłośnicy jazdy na rowerach górskich zawitają do Góry Kalwarii szósty raz z rzędu. Malownicza trasa została wytyczona m.in. przez Lasy Chojnowskie i wały nad Wisłą w pobliżu Zamku Czersk. Kolarskie Miasteczko, Biuro Zawodów, start i meta ósmego etapu LOTTO Poland Bike Marathon znajdą się, tak jak przed rokiem, przy Placu Piłsudskiego.

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria

- Każdy może wystartować. Bez względu na wiek. W Górze Kalwarii tradycyjnie nie powinno zabraknąć emocji - zapewnia organizator LOTTO Poland Bike Marathon Grzegorz Wajs. - Jestem przekonany, że trasa ponownie sprawi wielką przyjemność fanom dwóch kółek. Jest zróżnicowana, znajdą się na niej wszystkie rodzaje nawierzchni. Ostatnie 8 km jazdy to teren jak na Mazowsze dość pagórkowaty i prawdziwa namiastka kolarstwa górskiego. Zjazdy przeplatają się z podjazdami. Finisz po bruku pod górę. Niczym na słynnym wyścigu Paryż - Roubaix. Zapraszam wszystkich sympatyków jazdy na rowerze do Góry Kalwarii.

Przeczytaj też: Oni zaśpiewają dla nas: Ona tańczy dla mnie. Już w ten Weekend!

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria

Rywalizacja rozegra się na trzech dystansach: MAX (54 km), MINI (34 km) oraz FAN (6 km – dla uczniów i uczennic szkół podstawowych, otwarte mistrzostwa Góry Kalwarii w kolarstwie górskim). Na terenie Miasteczka Poland Bike swoje wyścigi Mini Cross będą mieli też najmłodsi w wieku 2-4 i 5-6 lat.VIII etap LOTTO Poland Bike Marathon w Górze Kalwarii organizowany jest we współpracy z Urzędem Miasta i Gminy Góra Kalwaria.

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria

BIURO ZAWODÓW Miasteczko Poland Bike (Góra Kalwaria, Plac Piłsudskiego) – 19 lipca (sobota) godz. 17-20 oraz 20 lipca (niedziela) godz. 8.00-11.00 (dystans FAN) i godz. 8.00-12.00 (dystanse MINI i MAX)

PROGRAM ZAWODÓW
8.00-11.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystans FAN)
8.00-12.00 - zapisy w Biurze Zawodów (dystanse MINI i MAX)
11.10 - ustawianie zawodników na starcie dystansu FAN (sektor I – rocznik 2000-2003, sektor II – rocznik 2004-2007)
11.15 - start dystansu FAN (6 km)
12.15 - ustawianie zawodników w sektorach (I-VIII) na starcie dystansów MAX i MINI
12.30 - start dystansów MAX (54 km) i MINI (34 km)
12.45 - start Mini Cross (2-4 i 5-6 lat) na terenie Miasteczka Poland Bike
14.00 - dekoracja dystansu FAN i Mini Cross
15.45 - dekoracja dystansów MINI i MAX oraz losowanie nagród dla uczestników

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria

DODATKOWE INFORMACJE Podczas maratonu będzie funkcjonował elektroniczny system pomiaru czasu (start i meta) oraz na trasie kontrolna mata elektronicznego pomiaru czasu. Po zakończeniu zawodów zawodnicy otrzymają swój wynik SMSem (warunek - przy rejestracji należy podać nr telefonu komórkowego). W Miasteczku Poland Bike będzie można skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego firm OLSH i Beat Bike (regulacje sprzętu, hamulce, przerzutki, wymiana dętek, serwis postartowy). Będzie też bezpłatny, profesjonalny masaż Zespołu Medycznych Szkół Policealnych z Otwocka, zarówno przed, jak i po starcie. Dla wszystkich uczestników maratonu bufety na trasie i w Miasteczku Poland Bike („kolarski makaron”, ciasta, ciasteczka, owoce, batony, napoje, izotoniki itp.). Dla dzieci – Chatka Małolatka (malowanie buziek, zajęcia i zabawy plastyczne, edukacyjne i integracyjne konkursy pod okiem wyspecjalizowanych animatorów).

LOTTO Poland Bike Marathon - Góra Kalwaria

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Informacje16 lipca 2014, 19:05,

Bezpłatne konsultacje z zakresu ginekologii estetycznej dla mieszkanek Piaseczna

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie, które chcą zadbać o swoje zdrowie oraz dobre samopoczucie, do udziału w bezpłatnych konsultacjach w Klinice Kobiet Medifem. Konsultacje skierowane są do wszystkich kobiet, które nie są zadowolone z wyglądu oraz funkcjonowania swoich sfer intymnych, do Pań po porodach oraz dojrzałych. Zachęcamy, aby w przyjaznej atmosferze porozmawiać z najwybitniejszymi specjalistami z zakresu ginekologii plastycznej Polsce i rozwiać swoje wszystkie wątpliwości. Panie, które zdecydują się na proponowany przez nas zabieg otrzymają rabat w wysokości 500 zł do wykorzystania w naszej Klinice.

Dla kogo konsultacje: Dla kobiet, które odczuwają dyskomfort psychiczny lub fizyczny z powodu budowy swoich intymnych części ciała, a ze względu na różne czynniki nie zdecydowały się jeszcze na wizytę u specjalisty.
Kiedy? W dniach 5 i 12 sierpnia (wtorki), godz. 13-18.
Miejsce: Klinika Kobiet Medifem, ul. Puławska 488, 02-884 Warszawa
Kontakt i zapisy: +48 (22) 356 18 31

Uwagi: Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Rezerwacja terminów rusza od 16 lipca do wyczerpania miejsc.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Konsultacje są bezpłatne i nie obligują pacjentów do skorzystania z zabiegów. Rabat dostępny będzie tylko dla osób, które były na konsultacjach i które decyzję o zabiegu podejmą do miesiąca po konsultacji, a sam zabieg wykonają w terminie do końca roku.

O Klinice Kobiet Medifem: Jesteśmy pierwszą w Polsce kliniką ginekologii plastycznej – miejscem, w którym pacjentki znajdą pomoc i rozwiązanie każdego problemu. Korygujemy wrodzone deformacje anatomiczne, usuwamy skutki wielokrotnych porodów. Przeprowadzamy zabiegi, również laserowe, których celem jest poprawa jakości życia seksualnego i komfortu psychicznego przychodzących do nas kobiet. Więcej na: www.medifem.pl