Informacje23 kwietnia 2008, 00:00,

Loteria 10 lat+2 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Informujemy, że 23 kwietnia 2008 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno, rozpoczyna się promocyjna loteria pod nazwą LOTERIA 10 LAT+2. Sprzedaż promocyjna trwa od 23 kwietnia 2008 roku, a zakończy się w dniu 31 maja 2008 roku o godz. 18:00. Nagrodą główną w loterii, jest samochód osobowy marki Peugeot 107, oraz wycieczka zagraniczna. £ączna wartość puli nagród w loterii 10 LAT+2, to około 45 000 zł.

Loteria 10 lat+2 w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno

Warunkiem wzięcia udziału w loterii promocyjnej 10 LAT+2, jest dokonanie zakupów na minimalną kwotę 20 zł, w hipermarkecie Auchan Piaseczno, w okresie trwania sprzedaży promocyjnej oraz wypełnienie i czytelne podpisanie kuponu pod oświadczeniem, że klient zapoznał się z treścią regulaminu i go akceptuje. Dodatkowo warunkiem wzięcia udziału w loterii jest udanie się przez klienta do Punktu Obsługi Klienta w Auchan Piaseczno i okazanie, w celu ostemplowania, paragonu na podstawie, którego klient otrzymał kupon loteryjny wraz z kuponem loteryjnym oraz przekazanie ostemplowanego kuponu loteryjnego hostessie, która wrzuca go do urny.

Losowanie główne odbędzie się w hipermarkecie Auchan Piaseczno, w dniu 31 maja 2008 roku między godz. 18:30 a 18:45. Nagrodami losowania głównego są: samochód osobowy marki Peugeot 107 o wartości rynkowej 33100 PLN brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna w kwocie 3678 PLN brutto, łączna wartość nagrody wynosi 36778 PLN brutto, a także Voucher na wycieczkę o wartości rynkowej 7000 PLN brutto oraz dodatkowa nagroda pieniężna w kwocie 778 PLN brutto, łączna wartość nagrody wynosi 7778 brutto. Zrób zakupy za minimum 20 PLN, wypełnij kupon loteryjny, zgłoś się z kuponem i paragonem do Punktu Obsługi Klienta Auchan Piaseczno i weź udział w losowaniu. Informacje o loterii 10 LAT+2 oraz regulamin, otrzymacie w Auchan.

Centrum Handlowe Auchan Piaseczno
ul. Puławska 46 (mapa)
05-500 Piaseczno
tel.: (022) 715 86 44
strona: www.auchan.pl
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje20 kwietnia 2008, 00:00,

Rodzinny Festyn Moda na Sport Moda na Zdrowie - Chylice


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Społeczny Komitet Organizacyjny oraz Klub Sportowy Laura serdecznie zapraszają na VIII RODZINNY FESTYN SPORTOWO REKREACYJNY: MODA NA SPORT, MODA NA ZDROWIE. Festyn Rodzinny odbędzie się w najbliższą niedzielę 20 kwietnia 2008 roku, o godzinie 13:30, na stadionie Klubu Sportowego Laura w Chylicach (ul. Dworska 5, Chylice). Festyn Rodzinny, odbędzie się pod honorowym patronatem: Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Marszałka Województwa Mazowieckiego, Burmistrza Miasta i Gminy Piaseczno, oraz Starosty Powiatu Piaseczyńskiego.

W trakcie Rodzinnego Festynu Moda na Sport Moda na Zdrowie, odbędzie się Turniej Piłkarski o Puchar PKOI, w którym zagrają reprezentacje: Radia TOK FM, Policji, Straży Pożarnej, Klubu Sportowego LAURA. Organizatorzy festynu, przewidzieli także pokaz tresury psów policyjnych z Zakładu Kynologii w Sułkowicach, występy dzieci i młodzieży, gry i zabawy rodzinne, pokazy zabytkowych motocykli, wozów bojowych Straży Pożarnej, przejazdy bryczkami i konno, park zabaw dla dzieci, strzelnica paintball, loteria fantowa, zabawa taneczna na deskach oraz wielkie grillowanie i inne atrakcje. Serdecznie zapraszam na Rodzinny Festyn Moda na Sport, Moda na Zdrowie do Chylic.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie