Informacje6 grudnia 2015, 16:00,

Lodowisko na Mikołajki w Parku Zdrojowym Konstancin-Jeziorna

Do konstancińskiego Parku Zdrojowego wraca sztuczne lodowisko. Zapraszamy na wielkie otwarcie ślizgawki, które odbędzie się w Mikołajki (6 grudnia 2015 roku). Z tej okazji czekają atrakcje, m.in. pokaz jazdy figurowej na łyżwach i zimowy rajd rowerowy.

Lodowisko na Mikołajki w Parku Zdrojowym Konstancin-Jeziorna

Wielkie otwarcie

Lodowisko o wymiarach 20 x 30 metrów ponownie stanęło przy amfiteatrze. Obiekt zostanie otwarty w Mikołajki. W niedzielę, 6 grudnia wszyscy mieszkańcy gminy Konstancin-Jeziorna będą mogli korzystać z niego bezpłatnie. Z okazji uruchomienia lodowiska czeka także mnóstwo atrakcji, a wśród nich m.in.: o godz. 13.00 mikołajkowy rajd rowerowy Poland Bike XC (szczegóły na plakacie), a od godz. 16.00 pokazy jazdy figurowej na łyżwach oraz zabawy i konkursy.

Czynna codziennie

Ślizgawka czynna będzie codziennie, także w weekendy, w godz. 10.00 - 22.00. Dorośli za jednorazowy wstęp na lodowisko zapłacą 5 zł, a uczniowie i studenci (po okazaniu legitymacji) - 3 zł. Zorganizowane grupy szkolne mogą korzystać z obiektu w dni powszednie bezpłatnie do godziny 14.00. Dzieci i młodzież za zabawę na ślizgawce nic nie zapłacą także w okresie świątecznym (23 i 24 grudnia oraz od 28 do 31 grudnia w godz. 10.00 - 14.00). Tak samo będzie w czasie ferii zimowych (od 1 do 14 lutego, w dni powszednie do godz. 14.00).

Wypożyczysz łyżwy i kask

Na miejscu wypożyczymy też łyżwy (7 zł za godzinę), kask ochronny (3 zł) i naostrzymy swój sprzęt (10 zł). Są też "pingwinki", czyli chodziki do nauki jazdy (9 zł za 30 min). Każdego dnia, jazdę umilać będzie nam taneczna muzyka. A to wszystko do końca lutego. Zapraszamy.

Anonimowy, 16 lipca 2019
Czy jest dostępny nr telefonu?zostawiłam tam chyba D.O.
Redakcja, 16 lipca 2019
wątek http://forum.powiat-piaseczynski.info/viewtopic.php?f=12&t=9718
Informacje5 grudnia 2015, 12:00,

Charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego w Piasecznie

W dniach 5 - 6 grudnia 2015 r. o godz. 12 w Szkole Podstawowej Nr 1 przy ul. Świętojańskiej w Piasecznie odbędzie się charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego na rzecz Katolickiego Liceum oraz Gimnazjum w Magdalence. Podczas dwudniowej imprezy odbędzie się aukcja grafik artysty, autora ubiegłorocznej wystawy zatytułowanej "Światy nierzeczywiste". Dochód z akcji charytatywnej przeznaczony jest w całości na zakup Sztandaru dla Katolickich Szkół w Magdalence.

Charytatywna wystawa grafik Michała Dębskiego w Piasecznie

Harmonogram wystawy grafik Michała Dębskiego
Sobota, 5 grudnia

1. Rozpoczęcie – przywitanie gości, godz. 12
2. Krótkie wprowadzenie, prezentacja szkoły dla której organizowana jest akcja charytatywna
3. Otwarcie wystawy, godz. 12.30
4. Aukcja grafik artysty, godz. 13.30
Niedziela, 6 grudnia
Wystawa będzie czynna w godzinach 12 – 18

W czasie trwania dwudniowej specjalnej wystawy, uroczystości towarzyszyć będą ciekawe programy artystyczne oraz muzyczne. Można będzie zakupić różne ozdoby wykonane przez uczniów, uczestniczyć w warsztatach plastycznych, a także skosztować domowego ciasta w słodkiej kawiarence.

Organizatorzy dziękują za objęcie patronatu nad uroczystością: Wójt Gminy Lesznowola Pani Marii Jolancie Batyckiej-Wąsik, Staroście Piaseczyńskiemu Panu Wojciechowi Ołdakowskiemu, Wicestaroście Piaseczyńskiemu Panu Arkadiuszowi Strzyżewskiemu, Burmistrzowi Piaseczna Panu Zdzisławowi Lisowi, Pani Krystynie Łęckiej - Dyrektorowi Szkoły Podstawowej Nr 1 w Piasecznie, Biurom Promocji: Powiatu Piaseczyńskiego, Gminy Piaseczno oraz Gminy Lesznowola, Panu Aleksandrowi Ryszce z Przystanku Kultura w Piasecznie, oraz wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby wystawa mogła się odbyć. Organizatorzy: Michał Dębski – artysta grafik, Grażyna Dębska – koordynator projektu.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Redakcja, 16 lipca 2019