Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Lodowisko jest czynne w okresie Świąt Bożego Narodzenia

Starostwo Powiatu Piaseczyńskiego poinformowało, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia - lodowisko powiatowe przy ul. Chyliczkowskiej w Piasecznie, jest czynne: 24 grudnia (9.00-17.00), 25 grudnia (12.00-21.00), 26 grudnia (10.00-21.00). Osoby zainteresowane aktywnym spędzeniem świąt, zapraszamy na lodowisko w Piasecznie.

jazda na lodzie
autor/źródło: Redaktorzy serwisu mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje23 grudnia 2010, 00:00,

Obejrzyj program o Radosnej Wigilii Piaseczno w TVN

Kochani pomocnicy Św. Mikołaja, nasza praca został doceniona. W wieczór wigilijny, 24 grudnia 2010 roku o godz. 19:45, w telewizji TVN w programie UWAGA, będzie wyemitowany materiał m.in. o Radosnej Wigilii. O dobrych sercach mieszkańców Piaseczna, dowie się cała Polska. Lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć. Pozdrawiam i życzę pełnych miłości i szacunku Świąt Bożego Narodzenia.

RADOSNA WIGILIA PIASECZNO
autor/źródło: Katarzyna Kondraciuk - Radosna Wigilia Piaseczno