Informacje13 stycznia 2018, 08:00,

Lodowisko Biały Orlik w Tarczynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie informuje, że działa Lodowisko Biały Orlik przy ul. Stępkowskiego 15, na terenie Szkoły Podstawowej w Tarczynie. Czynne jest codziennie od godz. 9.00-21.00. Wstęp na lodowisko jest BEZPŁATNY. Wypożyczalnia łyżew – 5 zł za godzinę. Serdecznie zapraszamy na lodowisko do Tarczyna.

LODOWISKO BIAŁY ORLIK W TARCZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Komentarze

Anonimowy, 16 lipca 2019
Dziękujemy za stworzenie wspanialej zowej atrakcji. Kinia z rodzicami
Informacje8 stycznia 2018, 17:00,

Nowy Rok od czego zacząć? Strefa Kobiet Pozytywnie Zakręconych


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

8 stycznia 2018 roku o godz. 18.00 zapraszamy do Strefy Kobiet Pozytywnie Zakręconych nt.: Nowy Rok – od czego zacząć? Miejsce: KDK Hugonówka, ul. Mostowa 15, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.
NOWY ROK OD CZEGO ZACZĄĆ? STREFA KOBIET POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH


O czym to będzie?
Każdy Nowy Rok to początek czegoś nowego. Pełen nadziei, nowych przemyśleń, oczekiwań, planowania by było inaczej, lepiej, odmiennie od tego co znane nam dotychczas. Czasami wiemy czego chcemy, ale zadajemy sobie pytania – co ma zrobić aby to zmienić, aby było lepiej? Czasami wiemy, że chcemy zmiany ale nie wiemy od czego zacząć. Dlatego zapraszam Cię na to spotkanie podczas, którego pomogę Ci na niektóre pytania sobie odpowiedzieć.

Jak to zrobimy?
Spotkanie ma charakter warsztatowy, dlatego zapraszam Cię do podróży w głąb siebie i do przemyśleń.

Jak się przygotować?
Najpierw odpowiedz sobie na pytanie – czy chcę dowiedzieć się nad czym potrzebuję pracować aby osiągnąć to co chcę osiągnąć? Jeśli masz odpowiedź na TAK – po prostu przyjdź i poddaj się doświadczaniu tego co będzie się pojawiać podczas naszej wspólnej podroży. Przynieś też kredki, lub kolorowe flamastry – będą pomocne w czasie naszego spotkania.

Spotkanie poprowadzi:
Alicja Stankiewicz – psycholożka, terapeutka, coach kobiet na zakręcie, którym pomaga odnaleźć własną drogę w życiu a także odpowiedzieć na pytanie – zostać czy odejść?

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie