Informacje16 stycznia 2019, 07:00,

Lodowe ferie w Bibliotece Powiatowej w Piasecznie

Wielkimi krokami zbliżają się ferie zimowe, dlatego zapraszamy na zajęcia, które przygotowała Biblioteka Powiatowa. Czeka na Was lodowe szaleństwo. Motywem przewodnim będą bajki: “Kraina Lodu” i “Epoka Lodowcowa”. Będzie wiele gier, zabaw oraz quizów. Zajęcia są bezpłatne. Mogą wziąć w nich udział dzieci w wieku 6-12 lat. Miejsce: siedziba biblioteki na ul. Chyliczkowskiej 12. Zapisy przyjmowane są pod numerami tel.: (22) 756-79-11, 504-990-624 lub pod adresem e-mail: wypozyczalnia@pbp-piaseczno.eu Serdecznie zapraszamy.

Lodowe ferie w Bibliotece Powiatowej w Piasecznie

Informacje14 stycznia 2019, 07:00,

Zimowe warsztaty w Górze Kalwarii

Pokazy filmów, zabawa w teatr, nauka śpiewu, twórcze warsztaty, czyli wszystko to, co dzieci lubią najbardziej! Jeśli szukacie pomysłu na ciekawe spędzenie czasu w mieście, przyłączcie się. Miejsce: Ośrodek Kultury w Górze Kalwarii, ul. J. Białka 9. Serdecznie zapraszamy.

Zimowe warsztaty w Górze Kalwarii

Bezpłatne wejściówki na poszczególne zajęcia i seanse można odebrać w kasie Ośrodka od 11 stycznia. Nie ma możliwości telefonicznej rezerwacji. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie przez rodzica lub opiekuna prawnego formularza dostępnego poniżej oraz w kasie Ośrodka Kultury. Aby dać szansę skorzystania z oferty warsztatowej jak największej liczbie dzieci zmuszeni byliśmy wprowadzić pewne ograniczenia. Jedno dziecko może skorzystać maksymalnie z trzech warsztatów. Można zgłosić chęć uczestnictwa w większej liczbie zajęć – będzie ono możliwe, o ile po 21 stycznia nie zostanie wykorzystana cała pula wejściówek. Obowiązuje kolejność zgłoszeń.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i zasadami uczestnictwa w warsztatach:
Szczegółowy program
asady uczestnictwa