Informacje11 lutego 2009, 00:00,

Linia tramwajowa do Piaseczna na liście inwestycji PPP

Na konferencji prasowej w ratuszu, miejscy urzędnicy zaprezentowali inwestycje, które Warszawa chce zrealizować w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Na liście znalazła się między innymi LINIA TRAMWAJOWA DO PIASECZNA. Jak działa Partnerstwo Publiczno-Prywatne (PPP): ratusz wnosi do spółki grunt, a prywatny inwestor buduje na nim obiekt i przez określony w umowie czas czerpie z niego korzyści. Potem pełne prawo do obiektu znów ma miasto. Więcej informacji na ten temat: www.tvnwarszawa.pl Czy stolica i prywatne firmy razem rozbudują Warszawę, a przy okazji skorzystają na tym mieszkańcy Piaseczna? Czekamy na Waszą opinię.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Piaseczno

Informacje26 stycznia 2009, 00:00,

1 lutego Koncert Operetkowy w Domu Kultury Konstancin

Konstanciński Dom Kultury www.kdk-info.pl serdecznie zaprasza na Koncert Operetkowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 1 lutego 2009 roku o godz. 16:00 w sali KDK przy ul. Jaworskiego 18 w Konstancinie. W programie koncertu, będzie można usłyszeć najpiękniejsze utwory operetkowe. Wystąpią: Barbara Abramowicz sopran, Maryla Gralczyk sopran, Iwo Orłowski tenor, Feliks Gałecki tenor, oraz Paweł Rozbicki akompaniament. Wstęp wolny. Zapraszamy na Koncert Operetkowy w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin