Informacje30 marca 2013, 00:00,

Linia L-19 zostaje skierowana na trasę wydłużoną

Na wniosek Urzędu Gminy Prażmów od dnia 2 kwietnia 2013 r. linia L-19 zostaje skierowana na trasę wydłużoną: URZ¡D GMINY (Prażmów)/AKACJOWA (Gabryelin) - … Główna (Wiekowej Sosny) - Pionierów (Zalesie Górne) - Wólka Kozodawska: ¬ródlana – Dworska – Piaseczno: Pod Bateriami – Polskiego Państwa Podziemnego – Towarowa – PKP Piaseczno (powrót: PKP PIASECZNO - Towarowa – Stołeczna - Polskiego Państwa Podziemnego – Pod Bateriami - Wólka Kozodawska: Dworska - ¬ródlana – Zalesie Górne:Pionierów – Główna (Ustanów) - … .

Linia L-19 zostaje skierowana na trasę wydłużoną

W/w linia będzie się zatrzymywać na nowym odcinku trasy na następujących przystankach: Wiekowej Sosny 01 i 02 (jako warunkowy), Zalesie Dolne 01 i 02 (jako warunkowy), Pomorska 01 i 02 (jako warunkowy), PKP Piaseczno 03 (jako krańcowy). Biorąc pod uwagę powyższe dla linii L-19 przestaje obowiązywać przystanek PKP ZALESIE GÓRNE 01.
autor/źródło: ZTM Warszawa
Tematy:Prażmów

Polecane dla Ciebie

Informacje30 marca 2013, 00:00,

Mecz KS Piaseczno vs. KS PU£ASKI Warka

3 kwietnia 2013 roku o godz. 20.00 zapraszamy mieszkańców na mecz koszykówki, podczas którego zagrają: KS Piaseczno - KS PU£ASKI Warka. Miejsce: Szkoła Podstawowa Nr 5. przy ul. Szkolnej 14 w Piasecznie. Zespół KS Piaseczno zaprasza wszystkich kibiców na najbliższy mecz. Stan rywalizacji (do 2 zwycięstw): Piaseczno - Warka 1:1 (remis).

Mecz KS Piaseczno vs. KS PU£ASKI Warka

O awans do II RUNDY PLAY-OFF musimy jeszcze powalczyć. Do trzeciego spotkania udało się doprowadzić graczom Pułaskiego Warka, którzy pokonali nas w meczu rewanżowym 92:80 i doprowadzili do remisu 1:1. Decydujące spotkanie odbędzie się 3 kwietnia w Piasecznie. Bądźcie z naszymi koszykarzami na hali.