Informacje9 września 2010, 00:00,

Linia 208 z Warszawy przez Konstancin do Góry Kalwarii

Od dzisiaj kursuje nowa linia autobusowa (PKS) na trasie Warszawa Metro Wilanowska przez Konstancin-Jeziornę (przystanki przy Osiedlu Konstancja, w Klarysewie, ul. Mirkowskiej, Al. Wojska Polskiego, Sobieskiego, Sienkiewicza, Piasta, Wareckiej) Borowinę, Szymanów i Baniochę do Góry Kalwarii. Połączenie przez ulicę Warecką i Borowinę ułatwi życie mieszkańcom coraz gęściej zaludnionej południowej części gminy Konstancin-Jeziorna. W ramach linii do dyspozycji pasażerów będzie 5 kursów w obie strony. Rozkład jazdy do pobrania: rozkład. Bilety jednorazowe z Konstancina do Warszawy będą kosztowały 2,50 zł. Cennik biletów: jednorazowe oraz miesięczne.
autor/źródło: Marcin Borkowski - gminy Konstancin-Jeziorna - Góra Kalwaria

Informacje9 września 2010, 00:00,

10 września zostaje przywrócony ruch na ul. Kościuszki

Urząd Miasta i Gminy Piaseczno poinformował, że w piątek 10 września 2010 roku zostanie przywrócony ruch przez pl. Piłsudskiego w centrum Piaseczna. Na swoją dawną trasę powróci autobus 727 oraz autobusy PKS. Odbiór techniczny ulicy odbył się w czwartek 9. września. W związku z kompleksową rewitalizacją miejskiego rynku, prace na pl. Piłsudskiego będą kontynuowane i zakończą się z końcem października br. Plac zyska nową, granitową nawierzchnię, fontannę oraz elementy małej architektury.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno