Informacje9 września 2010, 00:00,

Linia 208 z Warszawy przez Konstancin do Góry Kalwarii

Od dzisiaj kursuje nowa linia autobusowa (PKS) na trasie Warszawa Metro Wilanowska przez Konstancin-Jeziornę (przystanki przy Osiedlu Konstancja, w Klarysewie, ul. Mirkowskiej, Al. Wojska Polskiego, Sobieskiego, Sienkiewicza, Piasta, Wareckiej) Borowinę, Szymanów i Baniochę do Góry Kalwarii. Połączenie przez ulicę Warecką i Borowinę ułatwi życie mieszkańcom coraz gęściej zaludnionej południowej części gminy Konstancin-Jeziorna. W ramach linii do dyspozycji pasażerów będzie 5 kursów w obie strony. Rozkład jazdy do pobrania: rozkład. Bilety jednorazowe z Konstancina do Warszawy będą kosztowały 2,50 zł. Cennik biletów: jednorazowe oraz miesięczne.
autor/źródło: Marcin Borkowski - gminy Konstancin-Jeziorna - Góra Kalwaria

Informacje7 września 2010, 00:00,

Spektakl oraz koncert w Kluboksięgarni w Nowej Iwicznej

Kluboksięgarnia Za Rogiem serdecznie zaprasza w najbliższą sobotę 11 września 2010 roku na spektakl teatralny, oraz na wieczorny koncert . Kluboksięgarnia Za Rogiem znajduje się na Krasickiego 44B w Nowej Iwicznej. Więcej informacji, można przeczytać na stronie internetowej: www.ksiegarniazarogiem.pl Zapraszamy!

KLUBOKSIęGARNIA Za Rogiem

SOBOTA 11 września godz. 11:00 - SPEKTAKL TEATRALNY. KOLOROWA WęDRÓWKA. Jest to bajka adresowana do najmłodszych dzieci i opowiada o kolorach. Małych widzów zapraszamy na wyprawę do świata kolorów. Razem ze Stworkiem dzieci wyruszą w podróż na poszukiwanie Zielonej Krainy. W czasie wędrówki przeżyje on mnóstwo kolorowych przygód i pozna wielu przyjaciół. W czasie wędrówki dzieci przeżyją wiele przygód i poznają kolory. Dla dzieci w wieku 2-7 lat. Bilety: 25 zł / dziecko + rodzice.

SOBOTA 11 września godz. 19:00 - KONCERT MIROS£AWA CZYżYKIEWICZA. Ma bardzo wielu fanów i ich nie trzeba przekonywać do przyjścia, ale sceptykom lub ludziom po prostu go jeszcze nieznającym, powiemy, że można go zaliczyć do najoryginalniejszych i najbardziej charyzmatycznych współczesnych wykonawców poezji śpiewanej w Polsce. Bilety: 50 zł
autor/źródło: Teresa Jaskulska-Gil i Monika Krawiecka - Kluboksięgarnia w Nowej Iwicznej
Tematy:Lesznowola