Informacje2 lipca 2013, 00:00,

Lidia Kopania wystąpi w Amfiteatrze Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury zaprasza mieszkańców na koncert Lidii Kopani, który odbędzie się 6 lipca 2013 roku o godz. 19.00. Miejsce: Amfiteatr Park Zdrojowy, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny. Zapraszamy na koncert Lidii Kopani w Konstancinie.

LIDIA KOPANIA WYST¡PI W KONSTANCINIE

LIDIA KOPANIA Ciepły, czterooktawowy głos Lidii Kopani jest odkryciem organizatorów konkursu Miss Nastolatek Polski, gdzie zdobyła tytuł Miss Dziennikarzy. Lidia wykonała piosenkę przewodnią konkursu i trafiła do Dariusza Grabowskiego, wykładowcy w łódzkiej Akademii Muzycznej, z którego porad i doświadczenia korzystały m. in. takie artystki jak Urszula Dudziak czy Kasia Stankiewicz. Jeszcze w trakcie studiów poznała Roberta Jansona, który specjalnie dla niej napisał przebój Niezwykły Dar, emitowany na antenie ogólnopolskich stacji radiowych. W 2003 roku Lidia pojechała na przesłuchanie do Hamburga, gdzie swoją drugą płytę nagrywał zespól 'Kind of Blue' (w skład zespołu wchodzą 'poza Lidia' dwaj niemieccy instrumentaliści: Bernd Klimpel oraz Frank Spinngieß). Angaż dostała natychmiast. Materiał muzyczny na plytę był już gotowy, ale specjalnie dla Lidii napisano kolejne utwory - nastrojowe, liryczne ballady. Ich pierwsza wspólna płyta zatytułowana 'Beating The Morning Rush' ukazała się w Niemczech pod koniec 2004 roku i zdobyła uznanie nie tylko szerszej publiczności, ale i krytyków. Przez jeden z najbardziej znanych niemieckich magazynów Bild Audio Video Foto zespół został uznany za najlepszy niemiecki zespól grający pop.


Zadebiutowała w Polsce singlem Pocałuj mnie, podczas ogólnopolskiego konkursu Premiery w 2005 roku. Wystąpiła wtedy jako wokalistka zespołu Kind of Blue. Prasa komentowała ten występ: Szkoda takiego głosu tylko dla Niemców! W październiku 2006 roku nakładem EMI Music ukazała się Jej debiutancka płyta Intuicja, którą promowały single Sleep, Hold On i Twe milczenie nie jest zlotem. 13 czerwca 2008 roku ukazała się nowa płyta Lidii zatytułowana Przed Świtem. Album powstał w Hamburgu. Producentem muzycznym jest Jens Lueck. Na płycie znajduje się trzynaście piosenek autorstwa: Bernda Klimpel'a (lidera Kind Of Blue), Jensa Lueck'a, Filipa Sojki a także Rob'a Hoffman'a i Heather Holly (para ta stoi za sukcesami takich gwiazd jak Janet Jackson, Phil Collins, Sheryl Crow, Michael Jackson, Hole, Quincy Jones i wielu innych; Heather i Rob mogą również pochwalić się ogromnym sukcesem Christiny Aguilery, którą wykreowali i z którą współpracują do dziś). Teksty napisała Lidia oraz Andrzej Ignatowski. Lidia Kopania przygotowuje materiał na swoją 4tą płytę, która ma ukazać się jesienią 2013 r. Singiel Hold My Breath ukazał się pod koniec lutego 2013. Teledysk do utworu wyreżyserował Jacek Kościuszko. Lidia będzie ambasadorem firmy Alles, producenta luksusowej bielizny do końca 2014 roku. W teledysku wystąpiła w biżuterii firmy LK Design.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje2 lipca 2013, 00:00,

ZAPRASZAMY NA DNI TARCZYNA 2013


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Urząd Gminy Tarczyn oraz Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zapraszają mieszkańców na Dni Tarczyna, które odbędą się 6 i 7 lipca 2013 roku. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji i każdy znajdzie coś dla siebie. Podczas Dni Tarczyna, odbędzie się akcja charytatywna dla Kubusia. Będą zbierane pieniądze do puszek oraz odbędzie się licytacja i sprzedaż przedmiotów ofiarowanych na ten cel. Zapraszamy na Dni Tarczyna.

DNI TARCZYNA

Program Dni Tarczyna:

6 lipca 2013 r. (sobota)
7.30 - zawody wędkarskie dla dzieci, zbiórka na łowisku Sum w Jeziorzanach
9.00 - Turniej Piłkarski o Puchar Przewodniczącego Rady miejskiej, na boisku Orlik
7 lipca 2013 r. (niedziela) Targowica Miejska ul. Grójecka
14.30 - interaktywny blok dla dzieci pn.: Fiki Miki Myszki Miki
15.50 - występ formacji Dancing Queen – przeboje zespołu ABBA
17.45 - wręczenie nagród i wyróżnień uczestnikom konkursów gminnych
1845 - wystąpi Kabaret OT.TO
20.00 - koncert zespołu Elvis Presley Revival Band
21.30 - wystąpi Jacek Stachursky.

Dodatkowe atrakcje: promocja książki oraz spotkanie z Agnieszką Perepeczko.
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie