Informacje18 czerwca 2008, 00:00,

Letni obóz językowy Travel Around The World With English


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Anglo Education Centrum Nowoczesnej Edukacji z siedzibą w Gołkowie koło Piaseczna, zaprasza dzieci na letni obóz językowy Travel Around The World With English, który odbędzie się w okresie od 7 do 17 lipca 2008 roku w samym środku przepięknego Roztocza w Suścu niedaleko Zwierzyńca. Naszym założeniem na obozie językowym, jest aby nauka języka angielskiego, była ciekawa i zabawna. Zajęcia lekcyjne będą odbywać się codziennie 2 razy po 45 minut. Po południu zapewnimy uczestnikom obozu: zabawy integracyjne, przygodowe gry terenowe, zabawy z przeszkodami, podchody, bieg na orientację, zajęcia plastyczne oraz projektowe, związane z tematem obozu. Większość zajęć będzie prowadzona po angielsku. Nad uczestnikami czuwać będzie profesjonalna kadra.

Letni obóz językowy Travel Around The World With English - Anglo Education Centrum Nowoczesnej Edukacji

Podczas obozu, dzieci będą mieszkać w cudownie położonym ośrodku wczasowym Roztoczanka. Poza zajęciami językowymi, organizowane będą: wycieczki piesze połączone z elementami survivalu, wycieczki po okolicy, wycieczki rowerowe, autokarowa wycieczka do Zamościa Perły Renesansu, oraz do Roztoczańskiego Parku Narodowego – obejmującego najcenniejsze przyrodniczo obszary Roztocza. Za dodatkową opłatą będzie możliwość zorganizowania spływu kajakowego oraz jazd konnych. Wieczorami również nie zamierzamy się nudzić i wypełnimy je ciekawymi zajęciami, m.in.: ogniskami z pieczeniem kiełbasek, będziemy organizować quizy, gry językowe, ciekawe konkursy, oraz dyskoteki. Szczegółowy opis letniego obozu językowego Travel Around The World With English, mogą Państwo przeczytać na stronie internetowej: letni obóz językowy.

Cena letniego obozu językowego: 1549 zł. Jeżeli są Państwo zainteresowani obozem i chcieliby Państwo zarezerwować miejsce, wystarczy zadzwonić pod numer tel. : (22) 757 46 25; tel. kom.: 604 084 006. Organizator obozu: Anglo Education Centrum Nowoczesnej Edukacji, ul. Główna 60, 05-502 Piaseczno - Kamionka. Zachęcamy do zapoznania się z wakacyjną ofertą obozu językowego w Suścu niedaleko Zwierzyńca.
autor/źródło: Anna Dobosz - Anglo Education Centrum Nowoczesnej Edukacji - Anglo.pl

Napisz komentarz

Informacje19 czerwca 2008, 00:00,

Konstancińska Grupa Medytacyjna zaprasza na spotkania


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Od niedawna w Konstancinie rozpoczęła swoją działalność Konstancińska Grupa Medytacyjna Buddyzmu Diamentowej Drogi Linii Karma Kagyu. Ludziom znającym buddyzm nazwa ta mówi pewnie wiele, jednak większości czytających ten tekst buddyzm kojarzy się zapewne z łysymi mnichami w pomarańczowych szatach, Dalajlamą i odległym, egzotycznym Tybetem. Buddyzm jest jednak czymś znacznie więcej - praktyczną techniką, już od 2500 lat pozwalającą osiągnąć trwałe szczęście. Nie posiada dogmatów, jest wolny i radosny, a jego celem nie jest zadowolenie jakichkolwiek bogów, lecz pełne rozwinięcie doskonałych właściwości umysłu.

Szkoła Karma Kagyu jest jedną z pięciu szkół buddyzmu tybetańskiego - skupia się przede wszystkim na medytacji (podczas gdy np.: szkoła Gelungpa której przedstawicielem jest Dalajlama koncentruje się na studiowaniu). Przekaz nauk płynie bezpośrednio od historycznego Buddy, poprzez mistrzów takich jak Marpa, Milarepa i Nagardżuna aż do Karmapy - najważniejszego nauczyciela naszej linii. Karmapa jest pierwszym świadomie odradzającym się dla pożytku wszystkich istot tybetańskim nauczycielem. Dzisiaj XVII Karmapa Taje Dordże podróżuje po całym świecie, udzielając tysięcy nauk i inicjacji pozwalających na wgląd w ostateczną naturę umysłu. Osobom które chciały by poznać głębiej buddyzm polecam www.buddyzm.edu.pl (dział zawierający wprowadzenie do buddyzmu), oraz buddyzm.pl (strona szkoły Karma Kagyu).

Konstancińska Grupa Medytacyjna spotyka się w domku jednorodzinnym, będącym jeszcze w trakcie wykończenia (ale ma już wszystko, co normalny dom mieć powinien). Jeśli ktoś z Państwa jest praktykującym z tej szkoły, chciałby się czegoś o buddyzmie dowiedzieć i w praktyce poczuć jak wygląda medytacja, albo po prostu jest ciekaw jak ci buddyści wyglądają (z góry zapewniam, że tak samo jak wszyscy inni), to gorąco zapraszam na spotkanie Konstancińskiej Grupy Medytacyjnej. Na razie spotykamy się dość nieregularnie, 1-2 razy w tygodniu w różnych dniach tygodnia, jednak zawsze o godzinie 21:00. Jeśli ktoś chciałby nas odwiedzić proszę o kontakt mailowy na adres: sadayoshi.kun@gmail.com lub poprzez Gadu-Gadu pod nr 7537621
autor/źródło: Sadayoshi - Konstancińska Grupa Medytacyjna

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie