Informacje15 października 2016, 10:00,

Lesznowolskie Święto Dyni 2016


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


15 października 2016 roku zapraszamy wszystkich do Lesznowoli na II edycję Biegu po Dynię i trzecie z kolei Lesznowolskie Święto Dyni. Wydarzenie to jest połączeniem promocji zdrowego trybu życia ze zdrowym odżywianiem, a także okazją do wspaniałej zabawy.

LESZNOWOLSKIE ŚWIĘTO DYNI 2016

LESZNOWOLSKIE ŚWIĘTO DYNI 2016

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje15 października 2016, 18:00,

Lwowskie Trio Fortepianowe


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

15 października 2016 roku o godz. 18.00 odbędzie się koncert w CK Piaseczno, podczas którego wystąpi Lwowskie Trio Fortepianowe. Miejsce: Sala Domu Kultury, ul. Kościuszki 49 w Piasecznie, Wstęp 15 zł. Bilety do nabycia w kasie Domu Kultury.

LWOWSKIE TRIO FORTEPIANOWE

Lwowskie Trio Fortepianowe działa od 1999 roku. Inicjatorem jego powstania i organizatorem jego działalności jest Natalia Rewakowicz, pochodząca ze Lwowa pianistka od początku lat 90-tych mieszkająca w Warszawie. Trio Fortepianowe ma na swoim koncie szereg koncertów w Polsce i na Ukrainie. Oprócz światowej klasyki z upodobaniem prezentuje muzykę ukraińską, w tym zwłaszcza twórczość lwowskiego kompozytora Wasyla Barwińskiego. W roku jubileuszu 200-lecia urodzin Fryderyka Chopina trio występowało z programem muzyki tego kompozytora. Na repertuar zespołu składają się także utwory Ludwiga van Beethovena, Franza Schuberta, Feliksa Mendelssohna, Antonina Dworzaka, Dmitrija Szostakowicza czy ukraińskiego kompozytora Myrosława Skoryka. Lwowskie Trio Fortepianowe występuje w składzie: Kateryna Poteriajewa – skrzypce, Olga Szutko – wiolonczela, Natalia Rewakowicz – fortepian.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie