Informacje14 października 2018, 14:00,

Leśna przygoda, czyli na ratunek planecie - Bajkowa Niedziela Stara Iwiczna


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


14 października 2018 roku o godz. 16.00 w Starej Iwicznej odbędzie się Bajkowa Niedziela, podczas której będzie można obejrzeć spektakl pt.: Leśna przygoda, czyli na ratunek planecie, w wykonaniu Teatru Ptasie Melodie. Miejsce: siedziba GOK Lesznowola w Starej Iwicznej, ul. Nowa 6. Wstęp wolny. Zapraszamy.

LEŚNA PRZYGODA, CZYLI NA RATUNEK PLANECIE - BAJKOWA NIEDZIELA STARA IWICZNA

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje16 października 2018, 18:00,

Monodram - Życie Jadzi według mnie - Zama Believingooda


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

16 października 2018 roku o godz. 20.00 w ramach Wtorku Teatralnego zapraszamy na Monodram Zama Believingooda - „Życie Jadzi według mnie”, w reżyserii Pawła Paszty. W roli głównej wystąpi Sławomir Holland - aktor, absolwent PSWT we Wrocławiu. Pracował m.in. w zespołach teatrów Żeromskiego w Kielcach, Popularnego, Ateneum i Na Woli w Warszawie, Polskiego w Bydgoszczy. Bilety w cenie 20 złotych. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, ul. Kościuszki 49. Zapraszamy.

MONODRAM - ŻYCIE JADZI WEDŁUG MNIE - ZAMA BELIEVINGOODA

Monodram opowiadający historię miłosną z punktu widzenia starzejącego się mężczyzny. Magister inżynierii sanitarnej dzieli się z nami wspomnieniami z cudownych kilku lat wielkiej miłości z młodszą Jadzią, która pewnego dnia odmienia jego życie.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie