Informacje31 stycznia 2019, 07:00,

Legimi w bibliotece


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Mamy świetną wiadomość dla fanów e-booków! Już w styczniu w naszych bibliotekach dostępne będą kody, dzięki którym będziecie mogli czytać książki elektroniczne całkowicie za darmo, a wszystko to dzięki serwisowi Legimi. Wystarczy pobrać w bibliotece kod, zalogować się na stronie Legimi (https://www.legimi.pl/bpmig_piaseczno) i cieszyć się e-bookami i audiobookami. Z lektur można skorzystać na telefonie lub kompatybilnym z systemem czytnikiem (informacje o modelach czytników dostępne na stronie Legimi). Nie masz czytnika? Będziesz mógł go od nas wypożyczyć już od lutego! Sprawdzajcie informacje na naszej stronie i pytajcie o szczegóły bibliotekarzy.

Legimi w bibliotece

Regulamin Legimi Piaseczno (1)
Regulamin Legimi Piaseczno (2) 

Biblioteka Publiczna  Miasta i Gminy Piaseczno

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 lutego 2019, 19:00,

The Dumplings w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 lutego 2019 roku o godz. 20.00 odbędzie się koncert THE DUMPLINGS. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie, Ul. Kościuszki 49. Bilety w sprzedaży. W przedsprzedaży będą kosztowały 40 złotych, w dniu koncertu 50 złotych w kasie Centrum Kultury w Piasecznie (pl. Piłsudskiego 9). Dodatkowa pula biletów będzie w sprzedaży od 1 lutego 2019 roku od godz. 9.00. Serdecznie zapraszamy.

 The Dumplings w Piasecznie

THE DUMPLINGS nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Taneczny smutek i chwytliwe melodie. Elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach – znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia. Piosenka „Nie gotujemy” została obejrzana 5,5 mln razy w serwisie YouTube, „Kocham być z Tobą” – ponad 8 mln. Błyskotliwy debiut The Dumplings w 2013 roku sprawił, że ich muzyką zainteresowały się największe wytwórnie w Polsce. W ciągu miesiąca zdobyli 13 tysięcy fanów na Facebooku (aktualnie jest ich ponad 110 tysięcy). Piosenki The Dumplings znalazły się w filmie „Facet (nie)potrzebny od zaraz” i spektaklu „ONY” Teatru im. Juliusz Ostrewy w Gorzowie Wielkopolskim. Kuba Karaś skomponował muzykę do spektaklu „Elling” w Teatrze Śląskim w Katowicach. Zespół zagrał do tej pory setki koncertów, zarówno na festiwalach showcase’owych takich jak: Liverpool Sound City, The Great Escape w Brighton czy Europavox we Francji, jak i regularnych festiwalach polskich i zagranicznych: Off Festival, Grape Festival, Open’er, Colours of Ostrava, Sziget Festival. The Dumplings grali także koncerty w Tokio, Paryżu, Londynie, Meksyku oraz na legendarnym festiwalu dla młodych zespołów – SXSW w Austin w Teksasie.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie