Informacje16 listopada 2017, 17:00,

Le Corbusier Architekt jutra - Dyskusyjny Klub Książki Konstancin


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


16 listopada 2017 roku o godz. 18.00 odbędzie się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki w Konstancinie, podczas którego będzie przeprowadzona rozmowa o książce Anthony Flint – Le Corbusier Architekt jutra. Miejsce: KDK ul. Mostowa 15 (Hugonówka), Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

LE CORBUSIER ARCHITEKT JUTRA - DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI KONSTANCIN

Dyskusyjny Klub Książki (DKK) to grupa osób, w różnym wieku, lubiących czytać i spotykających się, aby porozmawiać o przeczytanej książce. Spotkania nie mają ściśle określonej formy, są otwarte dla wszystkich i każdy, kto chce podzielić się swoimi wrażeniami z przeczytanej książki, jest mile widziany. DKK potwierdza tezę, że nie trzeba być krytykiem czy literaturoznawcą, by czerpać przyjemność z dyskutowania o literaturze. Spotkania w ramach DKK to okazja do poznania nowych ludzi, a przede wszystkim nowych autorów i książek. Spotkania odbywają się raz w miesiącu, w czwartki.

Człowiek, który zmienił XX wiek: wielkie wizje, wielkie kontrowersje. Biografia Le Corbusiera, geniusza, który wierzył, że jego architektura będzie zmieniać społeczeństwo. Kontrowersyjne projekty, spektakularne realizacje, niezwykłe podróże i pełen sprzeczności portret psychologiczny człowieka legendy. Życie i dzieło ikony modernizmu. [...] Spojrzenie Anthony’ego Flinta na „pierwszą gwiazdę architektury” przenikliwie wychwytuje pychę i słabości Le Corbusiera, które są istotne dla jego artystycznego znaczenia. –„Kirkus Reviews” Flint maluje portret dość zróżnicowany, w ten sposób dociera do istoty tego, dlaczego Le Corbusier pozostaje tak enigmatyczną i zniewalającą postacią. – „The Washington Post”

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje14 listopada 2017, 19:00,

Koncert jazzowy Cherry Skolik Project - Wtorek Jazzowy Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 listopada 2017 roku o godz. 20:00 w ramach Wtorku Jazzowego zapraszamy na koncert jazzowy Cherry Skolik Project. Będzie to nowojorski akustyczny mainstream w najlepszym wykonaniu wieloletniego współpracownika Dizzy`ego Gillespie – Eda Cherry oraz znakomitych polskich jazzmanów Michała Jarosa i Arka Skolika. Wstęp: 20zł, bilety można zakupić na portalu biletyna.pl Zapraszamy na wtorkowy koncert jazzowy do Piaseczna!

KONCERT JAZZOWY CHERRY SKOLIK PROJECT

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie