Informacje29 czerwca 2014, 21:14,

Lato w Mieście z Ciuchcią


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zabytkowa Piaseczyńska Kolej Wąskotorowa zaprasza wszystkie dzieci wraz z rodzicami na Lato w Mieście z Ciuchcią. Pociąg wyruszać będzie w każdy piątek lipca i sierpnia o godzinie 10:00 ze stacji Piaseczno Miasto Wąskotorowe przy ul. Sienkiewicza 14. - Zaczynamy już od 4 lipca – informuje Marta Osińska. - Proponujemy ciekawą formę spędzenia wolnego czasu w plenerze - zagospodarowane siedlisko turystyczne w Runowie - dodaje.

Lato w Mieście z Ciuchcią

W programie:
- przejazd kolejką wąskotorową
- piknik w Runowie (ognisko)
- spacer po lesie Szukanie Huby
- gry i zabawy dla dzieci

Rezerwacja pod nr. tel: 22 756-76-38, +48 607 155 188 e-mail: turystyka@kolejka-piaseczno.pl strona internetowa: www.kolejka-piaseczno.pl

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje29 czerwca 2014, 15:00,

Powitanie Wakacji w Nowej Woli


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

W najbliższą niedzielę 29 czerwca 2014 roku o godz 15.00 odbędzie się Powitanie Wakacji Sołectwa Nowa Wola. Miejsce imprezy: plac przy OSP w Nowej Woli. W programie wiele atrakcji: animacje dla dzieci, pokazy strażackie, występy, stragany i kiermasze. Gwiazdą wieczoru będzie znany i lubiany Andrzej Rosiewicz. Na zakończenie przewidziana jest wesoła zabawa taneczna. Na wydarzenie zapraszają organizatorzy tj.: Radny, Sołtys i Rada Sołecka Nowej Woli, OSP Nowa Wola. Zapraszamy na Powitanie Wakacji Sołectwa Nowa Wola.

Powitanie Wakacji w Nowej Woli

 
autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie