Informacje25 sierpnia 2017, 17:00,

Lao Che w Piasecznie - koncert na zakończenie wakacji


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


25 sierpnia 2017 roku w godzinach 19:00 - 20:30 odbędzie się koncert na zakończenie wakacji, podczas którego wystąpi zespół Lao Che. Miejsce: scena Rynek Miejski w Piasecznie.

LAO CHE W PIASECZNIE - KONCERT NA ZAKOŃCZENIE WAKACJI

Lao Che to płocki zespół założony w 1999 roku. Od tego czasu wydał 6 albumów. Ich pomysł na muzykę to ciągłe poszukiwanie nowych form artystycznego wyrazu. Ich muzyka łączy w sobie elementy rocka, hip hopu, elektroniki czy funka. Znakiem rozpoznawczym są koncept-albumy takie jak: „Gusła”, „Gospel” , „Powstanie Warszawskie” czy najnowsza płyta ”Dzieciom”. Choć tytuł najnowszego wydawnictwa nawiązuje do Brzechwy i jego "Brzechwa dzieciom", nie jest to wcale płyta dla dzieci. To płyta dla dorosłych dzieci, dla tych, którzy mają dzieci i dla wszystkich, którzy byli kiedyś dziećmi. Spięty prezentuje głęboką problematykę codzienności w tonie zatroskanym, z pewną dozą dydaktyzmu - co pozostaje w kontraście do warstwy muzycznej. Jest to najbardziej spontanicznie i żywiołowo stworzona płyta w dotychczasowym dorobku grupy, a do tego bardzo melodyjna i śpiewna. Produkcją płyty "Dzieciom" zajął się Piotr "Emade" Waglewski. Zespól jest laureatem wielu nagród i wyróżnień w tym między innymi: „Złoty Baczek” 2006 „Mateusz” Trójki za płytę „Gospel” Nagroda Artystycznej Miasta Torunia im. Ciechowskiego „Gwarancje Kultury” TVP Kultura Muzycy zespołu zostali uhonorowani Srebrnym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego. W 2016 roku zespół zdobył Fryderyka w kategorii „Najlepsza płyta rock, metal, punk”.

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 sierpnia 2017, 13:00,

Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli - koncert Złoty Maanam


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 sierpnia 2017 roku o godz. 15.00 odbędzie się Jubileuszowe X Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli wraz z plenerowym koncertem zespołu ZŁOTY MAANAM. Miejsce: park w Lesznowoli przy ul. Dworkowej. Zapraszają Organizatorzy: Wójt i Samorząd Gminy Lesznowola, Radny, Sołtys, Rada Sołecka sołectwa Lesznowola, Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Aktywni Lesznowola oraz GOK Lesznowola. Zapraszamy na Pieczenie Ziemniaka w Lesznowoli.

PIECZENIE ZIEMNIAKA W LESZNOWOLI - KONCERT ZŁOTY MAANAM

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie