Informacje15 maja 2013, 00:00,

Ladies Racing Cup w Kart Arena w Szymanowie

18 maja 2013 roku o godz. 13:00, na torze Kart Arena w Szymanowie koło Konstancina-Jeziornej, odbędzie się pełny emocji i adrenaliny gokartowy wyścig kobiecości LADIES RACING CUP. To już czwarta edycja tego wydarzenia, które każdorazowo przyciąga masę kobiet lubiących wcisnąć gaz do dechy oraz tłumy kibiców. W imprezie udział mogą wziąć wszystkie Kobiety, wiele zawodniczek ściga się pierwszy raz, a z toru dobiegają piski radości.

LADIES RACING CUP W KART ARENA W SZYMANOWIE

Organizatorzy, tor kartingowy Kart Arena, podczas każdej edycji Ladies Racing Cup dba o dobre samopoczucie uczestniczek, o zapewnienie im atrakcji oraz o profesjonalny i prawidłowy przebieg wyścigu. Nie wahaj się, zapisz się już dziś i weź z nami udział w wyścigu kobiecości. Zapisy poprzez formularz na stronie: www.ladiesracingcup.pl lub przy pomocy maila: biuro@kartarena.pl Zapraszamy na Ladies Racing Cup w Kart Arena w Szymanowie.

autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Góra Kalwaria

Informacje15 maja 2013, 00:00,

Dobra Wola do sprzątania lasu w Magdalence

Stowarzyszenie DOBRA WOLA, Nadleśnictwo Chojnów oraz Urząd Gminy Lesznowola zapraszają mieszkańców do wspólnego sprzątania magdaleńskiego lasu, w ramach akcji pod hasłem DOBRA WOLA DO SPRZ¡TANIA LASU. Sprzątanie lasu w Magdalence odbędzie się w sobotę 18 maja 2013 roku. Wszystkich chętnych zapraszamy o godz. 9.30 na parking obok kościoła w Magdalence, skąd po rozdaniu worków oraz rękawic wyruszymy do lasu.

DOBRA WOLA DO SPRZ¡TANIA LASU W MAGDALENCE

O godzinie 12.00 organizatorzy zapraszają na grill oraz ognisko. UWAGA - akcja sprzątania lasu będzie połączona ze zbiórką "elektrośmieci". Auto będzie ustawione na parkingu naprzeciwko kościoła w Magdalence, a za zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny rozdajemy rośliny! Więcej informacji na stronie: www.dobrawola.org.pl oraz telefonicznie i mailowo: 600 748 816, jzal@poczta@onet.pl

mapka
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Lesznowola