Informacje14 marca 2014, 00:00,

Ladies Day event z gwiazdą burleski Betty Q


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na pierwszy z cyklu LADIES DAY eventów dla kobiet szukających inspiracji i odprężenia oraz pragnących pogłębić wiedzę i kontakty. Zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Najbliższy event odbędzie się 16 marca 2014 roku, w godz. 15.00-19.00 w Fitness Club GREEN UP, Puławska 45B Piaseczno. Tym razem będzie o modzie i urodzie wraz ze wskazówkami z tej tematyki… Nie zdradzimy chyba zbyt wiele, informując, że kolejne eventy będą m.in. o zdrowiu i…, eko- i…, itd. Podczas eventu założycielki nowych piaseczyńskich marek z rynku mody i urody (LA WOMAN, MAMMAS, ELITE BEAUTY, FACE FITNESS…) opowiedzą, jaki koncept biznesowy wybrały dla swoich marek i dlaczego. Podzielą się swoimi doświadczeniami w biznesie oraz pożytecznymi wskazówkami z zakresu dbałości o doskonały wygląd i samopoczucie.

LADIES DAY EVENT Z GWIAZDĄ BURLESKI BETTY Q

Czekają Was: - Pożyteczne wskazówki na temat mody i urody - Wymiana doświadczeń biznesowych - Nowe piaseczyńskie marki: LA WOMAN, MAMMAS, FACE FITNESS, ELITE BEAUTY - Kobiecy networking - Dowolna ilość szampana i domowych eko-ciast m.in. w wykonaniu piaseczyńskiej firmy “Szminka w cieście” - Rabaty na produkty i usługi - Inne, wspaniałe atrakcje.

Dla uświetnienia wieczoru wystąpi gwiazda burleski Betty Q! Wszystkie uczestniczki eventu otrzymają drobny upominek oraz rabaty na produkty i usługi; Wezmą również udział w konkursie, w którym wygrać można m.in. 2 zestawy nowości 2014 marki Sephora! Wstęp bezpłatny. W miarę możliwości prosimy o potwierdzenie uczestnictwa. W IMIENIU WŁASNYM ORAZ WSPÓŁORGANIZATORÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DO ZOBACZENIA:
STOWARZYSZENIE POLKA POTRAFI.PL
MAGAZYN BEAUTY MISSION
GREEN UP FITNESS CLUB
POLSKIE TOWARZYSTWO FACE FITNESS
LA WOMAN
MAMMAS
INSTYTUT ESTETYKI KOSMETYCZNEJ I FRYZJERSTWA ELITE BEAUTY
SZMINKA W CIEŚCIE
MAGAZYN POZYTYWNIK LOKALNY
autor/źródło: STOWARZYSZENIE POLKA POTRAFI.PL
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 marca 2014, 00:00,

Marek Magierowski spotkanie w Zalesiu Górnym


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Biblioteka Publiczna Filia w Zalesiu Górnym, Klub Seniora, Klub Kultury oraz Stowarzyszenie Miłośników Historii Najnowszej zapraszają na wieczór literacki z cyklu: SPOTKANIA W BIBLIOTECE z autorami z Zalesia Górnego i okolic. Gościem wieczoru będzie red. Marek Magierowski (dziennikarz, publicysta tygodnika Do Rzeczy, autor książki Zmęczona Rzecz o kryzysie Europy Zachodniej. Spotkanie odbędzie się 14 marca 2014 roku o godz. 18.00. Miejsce spotkania: Biblioteka Publiczna przy ul. Wiekowej Sosny 4 w Zalesiu Górnym. Zapraszamy na piątkowe spotkanie z dziennikarzem i publicystą.

Marek Magierowski spotkanie w Zalesiu Górnym
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie