Informacje14 marca 2014, 00:00,

Ladies Day event z gwiazdą burleski Betty Q


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Zapraszamy na pierwszy z cyklu LADIES DAY eventów dla kobiet szukających inspiracji i odprężenia oraz pragnących pogłębić wiedzę i kontakty. Zawsze w drugą niedzielę miesiąca. Najbliższy event odbędzie się 16 marca 2014 roku, w godz. 15.00-19.00 w Fitness Club GREEN UP, Puławska 45B Piaseczno. Tym razem będzie o modzie i urodzie wraz ze wskazówkami z tej tematyki… Nie zdradzimy chyba zbyt wiele, informując, że kolejne eventy będą m.in. o zdrowiu i…, eko- i…, itd. Podczas eventu założycielki nowych piaseczyńskich marek z rynku mody i urody (LA WOMAN, MAMMAS, ELITE BEAUTY, FACE FITNESS…) opowiedzą, jaki koncept biznesowy wybrały dla swoich marek i dlaczego. Podzielą się swoimi doświadczeniami w biznesie oraz pożytecznymi wskazówkami z zakresu dbałości o doskonały wygląd i samopoczucie.

LADIES DAY EVENT Z GWIAZDĄ BURLESKI BETTY Q

Czekają Was: - Pożyteczne wskazówki na temat mody i urody - Wymiana doświadczeń biznesowych - Nowe piaseczyńskie marki: LA WOMAN, MAMMAS, FACE FITNESS, ELITE BEAUTY - Kobiecy networking - Dowolna ilość szampana i domowych eko-ciast m.in. w wykonaniu piaseczyńskiej firmy “Szminka w cieście” - Rabaty na produkty i usługi - Inne, wspaniałe atrakcje.

Dla uświetnienia wieczoru wystąpi gwiazda burleski Betty Q! Wszystkie uczestniczki eventu otrzymają drobny upominek oraz rabaty na produkty i usługi; Wezmą również udział w konkursie, w którym wygrać można m.in. 2 zestawy nowości 2014 marki Sephora! Wstęp bezpłatny. W miarę możliwości prosimy o potwierdzenie uczestnictwa. W IMIENIU WŁASNYM ORAZ WSPÓŁORGANIZATORÓW SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

DO ZOBACZENIA:
STOWARZYSZENIE POLKA POTRAFI.PL
MAGAZYN BEAUTY MISSION
GREEN UP FITNESS CLUB
POLSKIE TOWARZYSTWO FACE FITNESS
LA WOMAN
MAMMAS
INSTYTUT ESTETYKI KOSMETYCZNEJ I FRYZJERSTWA ELITE BEAUTY
SZMINKA W CIEŚCIE
MAGAZYN POZYTYWNIK LOKALNY
autor/źródło: STOWARZYSZENIE POLKA POTRAFI.PL
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz

Informacje12 marca 2014, 00:00,

Festiwal Bajek Baśni i Opowieści w Piasecznie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

14 marca 2014 roku o godz. 19.00 zapraszamy na przedstawienie opowiadacza Pascala Guerana pt. Baśnie Japońskie, w ramach XI Festiwalu Bajek, Baśni i Opowieści Czarodzieje słowa. Festiwal będzie miał miejsce w sali Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Wstęp wolny. Zapraszamy na Festiwal Bajek, Baśni i Opowieści.

Festiwal Bajek Baśni i Opowieści w Piasecznie

PASCAL GUERAN to znakomity opowiadacz belgijsko – japoński. Dorastał w kulturze Zachodu, gdzie przez długi czas Japonia była dla niego światem odległym i nieznanym. Chęci i potrzeba poznania kultury swoich przodków z Japonii była wielka. Pascal Gueran rozpoczął podróż do Japonii przez poznanie sztuk walki, zen, a przede wszystkim tradycyjnych opowieści japońskich. Podróżuje po świecie biorąc udział w Festiwalach Opowiadaczy przedstawiając program zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Prowadzi warsztaty i szkolenia.

PASCAL GUERAN

BAŚNIE JAPOŃSKIE to przedstawienie prezentujące niezwykły wybór najpiękniejszych baśni japońskich. Ukazuje bogatą i nietypową wyobraźnię ludu zamieszkującego Krainę Wschodzącego Słońca. Przedstawienie odbywa się w ramach Festiwalu Bajek, Baśni i Opowieści CZARODZIEJE SŁOWA organizowanego przez Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.

FESTIWAL CZARODZIEJE SŁOWA to międzynarodowe wydarzenia mające na celu ożywienie i promowanie tradycji opowiadania bajek i opowieści. Biorą w nim udział opowiadacze z Polski i różnych stron świata. W tym roku goszczą m.in. z Burkina Faso, USA, Belgi i Indii. Festiwal Czarodzieje Słowa ma prorodzinny charakter. Jego zadaniem jest zachęcenie rodzin do wspólnego kreatywnego spędzania czasu i czerpania inspiracji z opowieści, które są doskonałym nośnikiem wartości: miłości, przyjaźni I sprawiedliwości. Pomagają także w rozwijaniu zdolności komunikacyjnych.
autor/źródło: Redakcja serwisu mieszkańców gminy Piaseczno
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie