Informacje26 maja 2017, 14:00,

Kwiatki na Dzień Matki - warsztaty rodzinne w Orzeszynie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


26 maj 2017 roku o godz. 16:00 odbędą się warsztaty rodzinne Kwiatki na Dzień Matki. Warsztaty rękodzieła dla rodziców z dziećmi podczas których przygotujemy ozdoby do domu. Obowiązują zapisy, wstęp 15 zł. Więcej informacji pod numerem tel: 517 128 315 Miejsce: Klub Kultury w Chojnowie Klonowa 16, Orzeszyn.

KWIATKI NA DZIEŃ MATKI - WARSZTATY RODZINNE W ORZESZYNIE

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje26 maja 2017, 17:30,

MORIBAYA koncert muzyki afrykańskiej - Rynek Muzyczny


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

26 maja 2017 roku o godz. 19:30 w ramach Rynku Muzycznego, odbędzie się na rynku występ zespołu MORIBAYA, grającego muzykę zachodniej Afryki (muzyka, bębny i taniec afrykański). Miejsce: scena plenerowa na Rynku, Pl. Piłsudskiego, Piaseczno. Wstęp wolny.

MORIBAYA KONCERT MUZYKI AFRYKAŃSKIEJ - RYNEK MUZYCZNY

Grupę MORIBAYA tworzą artyści, pasjonaci i podróżnicy z Polski, Senegalu i Australii. Połączyło ich zamiłowanie do tradycyjnej muzyki zachodniej Afryki. Wspólna pasja stała się fundamentem wspaniałej przyjaźni, będącej źródłem radości ze wspólnego muzykowania oraz pozytywnej atmosfery na koncertach. Zespół wręcz zaraża pokładami pozytywnej energii. Żywiołowa, transowa muzyka bębnów oraz ekspresyjny taniec tworzą z każdego widowiska pełną wrażeń podróż do źródeł rytmu. Repertuar zespołu stanowią rytmy i melodie z kultury Mande; ludności zamieszkującej tereny odległych Gwinei, Mali i Senegalu. Członkowie zespołu wielokrotnie odbywali podróże do Afryki, by uczyć się miejscowych tradycji muzycznych. Doświadczenia z podróży owocują licznymi nawiązaniami do tradycyjnych fraz granych na bębnach oraz autentycznych kroków tanecznych.

MORIBAYA KONCERT MUZYKI AFRYKAŃSKIEJ - RYNEK MUZYCZNY

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie