Informacje4 września 2016, 16:00,

Kwartet smyczkowy O!SMYKI - Koncert Letni Konstancin-Jeziorna

4 września 2016 roku o godz. 16.00 w konstancińskim amfiteatrze wystąpi kwartet smyczkowy O!SMYKI. Jego repertuar nie ogranicza się tylko do muzyki klasycznej, na koncercie będzie można usłyszeć również standardy jazzowe, tanga czy muzykę filmową. Konstancińska publiczność usłyszy m.in. Eine kleine Nachtmusik, Moon river czy Pod papugami. Zespół wystąpi w składzie: Wojciech Hartman (skrzypce), Michał Osmycki (skrzypce), Kamil Walasek (altówka), Anna Lubiak–Osmycka (wiolonczela). Wstęp wolny. Zapraszamy!

KWARTET SMYCZKOWY O!SMYKI - KONCERT LETNI KONSTANCIN-JEZIORNA

Przeczytaj też: Trzy bilboardy za Ebbing Missouri w Kinie Plenerowym w Konstancinie

Kwartet smyczkowy O!SMYKI niejednokrotnie brał udział w najrozmaitszych wydarzeniach kulturalnych w kraju i za granicą. Członkowie kwartetu na co dzień współpracują z najlepszymi polskimi orkiestrami i zespołami, takimi jak Sinfonia Varsovia, Polska Orkiestra Radiowa czy Sinfonia Viva. Repertuar kwartetu kwartetu O!SMYKI nie ogranicza się tylko do muzyki klasycznej, dlatego na ich koncertach można usłyszeć również standardy jazzowe, tanga czy muzykę filmową. Swoje doświadczenie wykorzystują także jako muzycy sesyjni biorąc udział w nagraniach albumów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Konstancińska publiczność usłyszy m.in. Eine kleine Nachtmusik, Moon river czy Pod papugami.

Informacje5 września 2016, 06:00,

Otwarcie dla ruchu ulicy Wojska Polskiego w Piasecznie

W poniedziałek, 5 września 2016 roku otwarta zostanie dla ruchu ul. Wojska Polskiego w Piasecznie. "Wariant optymistyczny" zakładał zakończenie inwestycji przed rozpoczęciem roku szkolnego, jednak zwiększenie zakresu robót pokrzyżowało te plany. Prace zakończą się zgodnie z terminem określonym w umowie z wykonawcą.

Starostwo Powiatowe w Piasecznie

OTWARCIE DLA RUCHU ULICY WOJSKA POLSKIEGO W PIASECZNIE