Informacje22 sierpnia 2008, 00:00,

Kwartet Fletowy Fluteam - Musica Da Camera Konstancin

Konstanciński Dom Kultury serdecznie zaprasza na kolejny koncert instrumentalny z cyklu Musica Da Camera w Parku Zdrojowym w Konstancinie. W najbliższą niedzielę 24 sierpnia 2008 roku o godzinie 16:00, odbędzie się koncert Kwartetu Fletowego Fluteam, podczas którego będzie możliwość zapoznania się z transkrypcjami przebojów muzyki klasycznej od baroku do współczesności. Podczas koncertu słowo o muzyce powie Małgorzata Szanduła. Wstęp na niedzielny koncert jest wolny!

Kwartet Fletowy Fluatem wystąpi w składzie: Anna Włodarska (flet C, piccolo), Anna Mocarska (flet C, piccolo), Marcin Kamiński (flet C, flet altowy), Tomasz Kiniorski (flet C, flet basowy). Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na niedzielny koncert instrumentalny Kwartetu Fletowego Fluteam w Konstancinie.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Konstancin

Informacje22 sierpnia 2008, 00:00,

ŚWIęTO MIESZKAńCA GMINY GÓRA KALWARIA

Burmistrz Miasta i Gminy Góra Kalwaria Pani Barbara Samborska, Starosta Piaseczyński Pan Jan Dąbek, Ośrodek Kultury Góra Kalwaria oraz Związek Emerytów i Rencistów Góra Kalwaria serdecznie zapraszają w najbliższą niedzielę, na imprezę pod hasłem Święto Mieszkańca Gminy Góra Kalwaria. Kiermasz odbędzie się 24 sierpnia 2008 roku o godzinie 14:00 na skwerze przed Ośrodkiem Kultury ul. Ks. Sajny 14.

W części artystycznej Święta Mieszkańca Gminy Góra Kalwaria, wystąpią m.in. zespoły ludowe Kalina z Wrocławia i zespól ludowy z Bułgarii w ramach Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego WARSFOLK 2008. Pochwalmy się przed sąsiadami i dajmy się poznać innym. Serdecznie zapraszamy na Święto Mieszkańca Gminy Góra Kalwaria.
autor/źródło: Redaktorzy prywatnego serwisu e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria