Informacje8 maja 2009, 00:00,

Kursy Wakacyjne w Lingua Nova i Mała Lingua Piaseczno

Nie ma lepszego czasu na nadrobienie zaległości w nauce języków obcych niż wakacje! Szkoła Języków Obcych Lingua Nova i Mała Lingua, jak co roku zaprasza na kursy wakacyjne. START 22 czerwca 2009 roku. REKRUTACJA JUż RUSZY£A. Przygotowaliśmy dla Państwa różne rodzaje kursów, wśród których znajdują się zajęcia języka ogólnego semestr w miesiąc, semestr w dwa miesiące, zajęcia gramatyczne, kurs konwersacyjny rozwijający umiejętność mówienia i pomagający przełamać barierę językową, kurs języka biznesowego przygotowujący do swobodnej komunikacji w środowisku biznesowym, jak również kurs REFRESH YOUR MIND, pozwalający naszym Słuchaczom na wyrównanie braków i umożliwiający płynne przejście na kolejny poziom zaawansowania językowego po wakacjach. W ramach programu Mała Lingua realizujemy również kursy dla dzieci i młodzieży.

KURSY WAKACYJNE LINGUA NOVA & MAłA LINGUA W PIASECZNIE

Oferta wakacyjnych kursów językowych 2009, dostępna jest na stronie internetowej: linguanova.com.pl/piaseczno. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do udziału w zajęciach. Osoby zainteresowane ofertą kursów wakacyjnych, zapraszamy do wykonanie testu rozpoziomowującego na naszej stronie internetowej: test on-line (czas trwania testu: 45 minut), byśmy mogli określić Państwa poziom zaawansowania językowego i zaproponować kurs odpowiedni do Państwa umiejętności językowych, lub o kontakt z nami:

Lingua Nova & Mała Lingua

ul. Świętojańska 1
Tel/fax. 022 750-13-11
e-mail: piaseczno@linguanova.com.pl
strona: linguanova.com.pl/piaseczno
autor/źródło: Szkoła Języków Obcych Lingua Nova i Mała Lingua Piaseczno

Informacje8 maja 2009, 00:00,

Biesiada strażacka z okazji Dnia Strażaka w Górze Kalwarii

Urząd Miasta i Gminy Góra Kalwaria serdecznie zaprasza do udziału w obchodach Dnia Strażaka w Górze Kalwarii, które odbędą się w najbliższa niedzielę 10 maja 2009 roku. Impreza rozpocznie się Mszą św. w intencji strażaków o godz. 15:00 w Kościele Parafialnym w Górze Kalwarii. Wstęp wolny! Impreza odbędzie się w ramach Stolicy Kulturalnej Mazowsza 2009. Patronat Honorowy objął: Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP województwa mazowieckiego Antoni Tarczyński.

Dzień Strażaka w Górze Kalwarii

Dzień Strażaka w Górze Kalwarii program uroczystości:

15:00 Msza w intencji strażaków w Kościele Parafialnym Góra Kalwaria ul. Ks. Sajny 2
16:00 Przemarsz orkiestr dętych oraz jednostek straży ulicami miasta
16:15 Uroczyste otwarcie obchodów Dnia Strażaka na terenie placu apelowego /dawna jednostka wojskowa w Górze Kalwarii/
17:00 Występy Orkiestr Strażackich oraz solistów: Orkiestra Strażacka OSP Kałuszyn pod batutą Adama Kwaśnika, Orkiestra Strażacka OSP Karczew pod batutą Pawła Ramy, Młodzieżowa Orkiestra Dęta KASKI pod dyrekcją pułkownika rezerwy Edwarda Millera z udziałem solistów Teatru Wielkiego Opery Narodowej i scen warszawskich Grażyna Kępska - sopran, Agata Marcewicz - Szymańska - sopran, Bogdan Kuźmiuk - tenor, Wiesław Bednarek - baryton. Scenariusz i prowadzenie Ryszard Nowaczewski.
20:00 Zakończenie obchodów Dnia Strażaka.
autor/źródło: Marcin Borkowski - prywatny serwis e-mieszkańców gminy Góra Kalwaria