Informacje19 lutego 2018, 08:00,

Kurs komputerowy dla seniorów również na Osiedlu Filia Biblioteka Piaseczno


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


19 kutego 2018 roku rusza pierwsza edycja kursów komputerowych dla seniorów w filii Osiedle Biblioteka Piaseczno. Zapraszamy do zapisywania się osobiście lub telefonicznie. Szczegóły:

KURS KOMPUTEROWY DLA SENIORÓW RÓWNIEŻ NA OSIEDLU FILIA BIBLIOTEKA PIASECZNO

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje17 lutego 2018, 16:00,

Spektakl Lifting w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

17 lutego 2018 roku o godz. 17.00 zapraszamy na spektakl pt. "Lifting" Alice Burt z wyjątkowymi tekstami piosenek Ewy Zelenay i muzyką Piotra Goli. Monodram przedstawia historię kobiety, która stanęła na życiowym zakręcie. Jej życie osobiste, jak i zawodowe legło w gruzach. Jednak główna bohaterka stawia czoło przeciwnościom i z poczuciem humoru i optymizmem stara się odbudować swoje życie... W roli głównej wystąpi Jolanta Żółkowska.

SPEKTAKL LIFTING W GÓRZE KALWARII

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

„…Moje życie – jak wielka walizka co nieść ciężko i zostawić szkoda…” Ujmujący i zabawny monodram - to historia pięćdziesięcioletniej kobiety, która stanęła na zakręcie życiowym. Jak mówi bohaterka „…życie zaczęło mi się po pięćdziesiątce, wszystko się spartaczyło, zdrowie nie to, poziom hormonów nieco rozchwiany…”, dodatkowo odkrywa, że mąż spotyka się z kimś dużo młodszym. Na pozór banalna historia…. Autorka w zabawny, lekki, ale i wzruszający sposób, opowiada o życiu kobiety, która pomimo wszystko odnajduje wiarę w sens życia. Brawurowa kreacja Jolanty Żółkowskiej, piękne teksty piosenek Ewy Zelenay, wzbogacone muzyką Piotra Golli powodują, że spektakl ogląda się z wielką przyjemnością, a jednocześnie wielu z widzów znajduje tu kawałek swojego własnego życia. Spektakl był grany w wielu miastach w Polsce, jak również w Niemczech (Berlin) i Holandii (Utrecht).

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie