Informacje9 marca 2007, 00:00,

Kup kartki wielkanocne - pomóż spełniać marzenia

Fundacja Dziecięca Fantazja zwraca się do firm z propozycją zakupu kart wielkanocnych zaprojektowanych przez wolontariuszy oraz podopiecznych Fundacji, czyli nieuleczalnie chore dzieci, które zareagowały na apel i przygotowały projekty, wiedząc, na jaki cel zostaną przekazane środki ze sprzedaży kart - spełnianie marzeń dzieci pokrzywdzonych przez los podobnie jak one.

Fundacja ma nadzieję, że projekty spodobają się Państwu i zdecydujecie się na ich zakup, ponieważ cel jest szczytny. Obecnie ponad 160 podopiecznych Fundacji Fantazja czeka na swój szczęśliwy moment w życiu i kupując karty wielkanocne zaproponowane przez Fundację Dziecięcą Fantazja, staną się Państwo sponsorami kolejnych wspaniałych marzeń, które spełnią się za zebranie pieniądze ze sprzedaży kart świątecznych.

Kartka Wielkanocna

Kartki wielkanocne wykonane przez dzieci zmagające się z mukowiscydozą leczone w Specjalistycznym Zespole Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Gdańsku / Poradnia Mukowiscydozy. Część kartek świątecznych jest również wykonana przez wolontariuszy, którzy postanowili wesprzeć działania Fundacji poprzez wykonanie projektów graficznych kartek wielkanocnych.

Format kartki po złożeniu 11 x 15,5 cm. Biała koperta C6 gratis. W środku każdej kartki wydrukowana jest krótka informacja o działalności statutowej Fundacji Dziecięcej Fantazja. Na specjalne zamówienie wydrukujemy również treść życzeń oraz logotyp naszego klienta. Fundacja Dziecięca Fantazja prosi o składanie zamówień wysyłając maila na adres: kartki@f-df.pl (w treści maila należy podać numery zamawianych kartek oraz dane kontaktowe) lub dzwoniąc na numer (022) 517 17 70.

Zapraszamy wszystkich na stronę internetową Fundacji Dziecięcej Fantazja: kup kartki świąteczne, gdzie przygotowany jest katalog kartek wielkanocnych oraz cennik.

Fundacja Dziecięca Fantazja
ul. Kickiego 1
e-mail: info@f-df.pl
strona: www.f-df.pl

OD REDAKCJI: Jeżeli Państwa działalność opiera się na pomocy innym, działacie w województwie mazowieckim i chcielibyście umieścić u nas swoją informację, to prosimy o kontakt z redakcją serwisu: info@powiat-piaseczynski.info
autor/źródło: Redaktorzy serwisu e-mieszkańców powiat piaseczyński Piaseczno

Informacje9 marca 2007, 00:00,

VII sesja Rady Miejskiej w Piasecznie

Oficjalny serwis internetowy Gminy Piaseczno uprzejmie zawiadamiania, że w dniu 14 marca 2007 roku, o godzinie 14:00 (środa) odbędzie się VII sesja Rady Miejskiej w Piasecznie w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy Piaseczno ul. Kościuszki 5. Wśród uchwał, które będą rozpatrywane znajduje się między innymi: budżet Gminy Piaseczno na 2007 rok. Z pozostałymi sprawami, jakie będą poruszane na najbliższej Radzie Miejskiej możecie zapoznać się na stronie: porządek obrad.
autor/źródło: Marcin Borkowski - redaktor serwisu powiat piaseczyński