Informacje8 marca 2012, 00:00,

Kuba Michalski zaśpiewa ballady Kaczmarskiego

Gminny Ośrodek Kultury w Tarczynie serdecznie zaprasza na koncert Kuby Michalskiego, który zaśpiewa ballady Jacka Kaczmarskiego. Koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 marca 2012 roku o godz. 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury przy ul. Księdza Czesława Oszkiela 3 w Tarczynie. Wstęp wolny. Zapraszamy!

KONCERT KUBY MICHALSKIEGO, KTÓRY ZAŚPIEWA BALLADY JACKA KACZMARSKIEGO

Kuba Michalski jest autorem, kompozytorem, wokalistą i gitarzystą związanym od wielu lat z zespołem Cotton Cat, z którym nagrał pięć płyt. Dwukrotnie jego piosenki uzyskiwały wyróżnienie na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej OPPA. W duecie z Justyną Bacz wygrał Festiwal Pieśni Leonarda Cohena w Krakowie. Z solowymi recitalami poświęconymi balladom Cohena i Kaczmarskiego występował niemal w całej Polsce. Wydał dwie płyty solowe – z piosenkami Kaczmarskiego i Podróż - z kompozycjami artysty do wierszy znanych poetów. Oto fragment recenzji pióra Andrzeja Bukowieckiego z premiery programu poświęconego Jackowi Kaczmarskiemu: "…Publiczność dopisała – miejsc wolnych na sali nie było. "Mam świadomość, że przyciągnęła Państwa głównie twórczość Kaczmarskiego", przyznał skromnie Kuba Michalski, ale potem, gdy zaczął śpiewać, akompaniując sobie na gitarze, nie pozostał w cieniu legendarnego barda. Nie zmieniając na siłę brzmienia, tempa, charakteru i nastroju jego utworów, wniósł do nich jednak własną interpretację głosową, własny styl wykonawczy. Widać było, a raczej słychać, że "czuje" Kaczmarskiego,

a jednocześnie pozostał sobą. Uporał się też z trudnościami wykonawczymi, jakie piętrzą się przed wokalistą i gitarzystą sięgającym do dorobku Kaczmarskiego. Są to przecież w większości utwory szybkie, wymagające ekspresji w głosie i biegłości w grze na gitarze. Koniec końców, Kuba Michalski dał jeden ze swoich najlepszych solowych recitali, co słuchacze potwierdzili brawami i dwukrotnym domaganiem się bisów. " W programie usłyszą Państwo oczywiście "Mury", "Obławę", "Sen Katarzyny II", "Zbroję" i wiele innych utworów genialnego barda "Solidarności".
autor/źródło: Marcin Borkowski - serwis mieszkańców gminy Tarczyn
Tematy:Tarczyn

Informacje8 marca 2012, 00:00,

Bezpłatne wejściówki na hasło do New Gym

Fitness Klub New Gym przy ulicy Puławskiej 427 w Warszawie to jeden z największych i najlepiej wyposażonych klubów w Warszawie.

Na powierzchni ponad 2380 m2oferujemy kompleksowy zakres usług; począwszy od ćwiczeń siłowych na przestronnej sali treningowej wyposażonej w nowoczesny sprzęt (ponad 150 stanowisk do ćwiczeń wzmacniających-siłownia), poprzez pełną ofertę grupowych zajęć fitness (100 godzin zajęć tygodniowo na dwóch dużych salach fitness każda po 150 m2), w tym salsa, pilates, joga, zumba na sztukach walki skończywszy (Krav Maga, Muay Thai). Po treningu możecie Państwo w ramach abonamentu skorzystać z sauny i łaźni parowej. W swojej ofercie za niewielką opłatą posiadamy również salę do squasha, mini przedszkole, usługi masażysty i dietetyka oraz solarium. Proponujemy również treningi w formie indywidualnej z najwyższej klasy fachowcami. Zatrudniamy wykwalifikowaną i wysoce doświadczoną kadrę. Posiadamy szeroką ofertę zarówno dla klienta indywidualnego jak i korporacyjnego. W naszym grafiku nie brakuje również zajęć dla dzieci.

Przeczytaj też: Drużyna Wawrzyna - Muzyka na Skwerze Kisiela w Piasecznie

Każdy kto odwiedzi nasz klub i poda hasło "NEW GYM", otrzyma w recepcji jednorazową darmową wejściówkę i weźmie udział w losowaniu miesięcznego karnetu open.
Każdy nowy klient, który wykupi abonament w dniach od od 8 - 14 marca otrzyma rozpisanie treningu gratis.

Klub jest czynny 7 dni w tygodniu
Pn-Pt: 6.00 - 23.00
Sb- Nd: 8.00 - 22.00

www.newgym.pl

autor/źródło: Joanna Protasiuk - serwis mieszkańców powiatu piaseczyńskiego.
Tematy: