Informacje5 marca 2017, 18:00,

Kuba Badach w Górze Kalwarii - koncert Tribute to Andrzej Zaucha

5 marca 2017 roku o godz. 18:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert Kuby Badacha, dwukrotnego laureata Fryderyka w kategorii Wokalista roku, kompozytora, aranżera i producenta muzycznego. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. Jana Białka 9, Góra Kalwaria. Bilety: 35 zł - normalny, 30 zł - ulgowy.

KUBA BADACH W GÓRZE KALWARII - KONCERT TRIBUTE TO ANDRZEJ ZAUCHA

5 marca usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej Andrzeja Zauchy w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Płyta z materiałem Tribute to Andrzej Zaucha w 2013 roku otrzymała status "Złotej Płyty". - To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo „hołd"... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory... – mówi Kuba Badach

Informacje6 marca 2017, 15:00,

Bezpłatne dni z myślą o kobietach w Górze Kalwarii