Informacje22 maja 2016, 20:00,

Kuba Badach - Otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Konstanciński Dom Kultury, UMiG Konstancin-Jeziorna zapraszają na Otwarcie Letniego Sezonu Artystycznego w Konstancinie, podczas którego wystąpi Kuba Badach. Koncert odbędzie się 22 maja 2016 roku o godzinie 20:00. Miejsce: Amfiteatr w Parku Zdrojowym, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny.

KUBA BADACH - OTWARCIE LETNIEGO SEZONU ARTYSTYCZNEGO W KONSTANCINIE

Kuba Badach - wokalista, instrumentalista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny; lider zespołu Poluzjanci oraz członek grupy The Globetrotters. Dwukrotny zdobywca nagrody Fryderyk w kategorii Wokalista Roku. Jako dwunastolatek, w 1988 r., nagrał płytę z kolędami napisanymi specjalnie dla niego przez Wiesława Pieregorólkę, Jerzego Siemasza i Jacka Cygana. W 1996 rozpoczął edukację na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej, której absolwentem. Podczas koncertu otwierającego Letni Sezon Artystyczny usłyszymy utwory polskiej legendy sceny muzycznej, Andrzeja Zauchy, w nowych autorskich aranżacjach Jacka Piskorza i Kuby Badacha. Materiał, który zostanie zaprezentowany podczas koncertu znalazł się na płycie Kuby Badacha „Tribute to Andrzej Zaucha. Obecny”. "To moje podziękowanie dla Zauchy. Nie wiem, być może machnąłby ręką zniesmaczony, słysząc słowo "hołd"... Ale to zaszczyt śpiewać jego utwory..." Kuba Badach

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz

Informacje22 maja 2016, 15:00,

Czarodziej Fortepianus - Muzyczna karuzela w Górze Kalwarii


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

22 maja 2016 roku o godzinie 15.00 zapraszamy najmłodszych na kolejne spotkanie z niezwykłą księżniczką Muzalindą w cyklu Muzyczna karuzela pn. Czarodziej Fortepianus. Wstęp 10 zł. Miejsce: Ośrodek Kultury, ul. por. J. Białka 9 w Górze Kalwarii.

CZARODZIEJ FORTEPIANUS - MUZYCZNA KARUZELA W GÓRZE KALWARII

Baśń muzyczna o księżniczce Muzalindzie powstaje na zamówienie, jest pisana z miesiąca na miesiąc. Autorką jest aktorka Ewa Szawłowska kreująca rolę Muzalindy. Wcześniej napisała dla dzieci opowieść wierszem, graną w Teatrze Buffo. Czarodziej Frtepianus to bajka opowiadająca o księżniczce, która ma niezwykłe przygody z instrumentami. Tym razem będzie to fortepian.

Przeczytaj też: Czujniki smogu zawisły w gminie Góra Kalwaria. Będą 'wąchać' powietrze

autor/źródło: Redakcja

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie