Informacje15 stycznia 2014, 00:00,

KUBA - Anna i Krzysztof Kobusowie - Klub Podróżnika w Konstancinie-Jeziornie


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!


Klub Podróżnika Konstancin-Jeziorna serdecznie zaprasza na spotkanie i pokaz slajdów Anny i Krzysztofa Kobusów pn.: KUBA Muzeum Niespełnionych Marzeń. Spotkanie odbędzie się w czwartek 16 stycznia 2014 roku o godz. 19.00 w KDK Mirków przy ul. Jaworskiego 18, Konstancin-Jeziorna. Wstęp wolny! Zapraszamy podróżników oraz sympatyków różnych podróży na kolejne spotkanie z Klubem Podróżnika w Konstancinie-Jeziornie.

KUBA - Anna i Krzysztof Kobusowie  - Klub Podróżnika w Konstancinie-Jeziornie

Kuba to mieszanka piorunująca: miejsce gdzie nic nie jest takie jakim się wydaje, a podróżując tu najlepiej odrzucić wszelkie stereotypy. Podczas naszej czterotygodniowej podróży mieszkaliśmy u ludzi (często w dawnych, kolonialnych domach), zaś wynajęty samochód pozwolił nam na przejechanie prawie całej wyspy. Zapraszamy do wędrówki zaułkami Hawany, zakupów z dachu domu i przejażdżki starymi autami. Weźmiemy udział w wielkanocnej procesji i obchodach 1 maja. Zanurkujemy na wrakach w Zatoce Świń, odnajdziemy bezludną plażę, zobaczymy jak wygląda ośrodek wypoczynkowy dla Kubańczyków i hotel all-inclusive dla turystów. W Santiago spotkamy prehistorycznych mieszkańców wyspy i ślady Fidela Castro, odkrywając tajemnice kubańskiej ewolucji oraz rewolucji. Dowiemy się jaki był ulubiony drink Ernesta Hemingwaya oraz sprawdzimy jak smakuje krokodyl. W Trynidadzie zatańczymy w Casa Musica, odwiedzimy dom religii Santerii i zjemy kolację na stuletniej zastawie w restauracji, która w Europie mogłaby być śmiało filią muzeum wnętrz kolonialnych. Wyruszymy na plantacje kawy i trzciny cukrowej oraz spotkamy muzyka, który grał w legendarnym zespole Buena Vista Social Club. Spojrzymy też na Dolinę Vinales – jeden z najpiękniejszych krajobrazów Kuby i dowiemy się jak powstaje rum.

Anna i Krzysztof Kobusowie fotografowie i dziennikarze, uwielbiający włóczęgę z dala od utartych szlaków, egzotyczne podróże oraz odkrywanie Polski. Autorzy serii książek dla National Geographic, ich zdjęcia zobaczyć można na stronie www.travelphoto.pl. Swoim doświadczeniem z rodzinnych podróży dalekich i bliskich dzielą się poprzez Portal Małego Podróżnika www.malypodroznik.pl
autor/źródło: Redakcja serwisu informacyjnego gminy Konstancin-Jeziorna

Napisz komentarz

Informacje8 stycznia 2014, 00:00,

Karnawałowe szalenstwo tanszych zakupów


Udostępnij
Podziel się informacją. To zainteresuje Twoich znajomych!

Karnawałowe szalenstwo zakupowe powoli ogarnia całą Polske! Niebawem dotrze także do dwóch podwarszawskich galerii Auchan. Odbedzie sie w nich bowiem pierwszy w tym roku WIECZÓR OKAZJI. Atrakcyjne promocje, rabaty oraz wyjątkowa zabawa z bonami jako nagrodami o łącznej wartości ponad 16 tysiecy złotych czekają gości obu galerii handlowych już w najbliższy piątek.

KARNAWALOWE SZALENSTWO TANSZYCH ZAKUPÓW

Taki wieczór to okazja, aby odświeżya swoją garderobe, a także znale1a wymarzoną kreacje na karnawałowy bal. W najbliższy piątek 10 stycznia 2014 roku w Centrum Handlowym Auchan Piaseczno każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. „Wieczór Okazji” przyniesie bowiem bogatą oferte rabatową. W wybranych sklepach obu centrów po niespotykanie niskich cenach bedzie można zakupia kreacje z jesienno-zimowych kolekcji. Rabaty i promocje z pewnością wprowadzą każdego w karnawałową atmosfere.

Promocyjne ceny, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka tego wieczoru na klientów obu galerii. Ci, którzy najszybciej „upolują” okazje, bedą mieli dodatkowo szanse na zdobycie wyjątkowych bonów rabatowych o wartości 50 lub 100 złotych. Wystarczy, że w godzinach 18.00 – 21.00 dokonają w galerii handlowej zakupów – w CH Auchan Piaseczno za min. 200 lub 400 zł.

Ducha karnawałowej rywalizacji obudzi fakt, że zabawa kieruje sie zasadą „kto pierwszy, ten lepszy”. O zdobyciu bonów decyduje zatem kolejnośa zgłoszen, a ich liczba jest ograniczona. Lączna wartośa nagród, które bedzie można zdobya podczas zabawy w obu galeriach, to 16 500 złotych!

Pierwszy w nowym roku „Wieczór okazji” odbedzie sie w piątek 10 stycznia w CH Auchan Piaseczno przy ulicy Puławskiej 46 w godzinach 18.00 – 21.00. Na karnawałowe rabaty bedzie można również zapolowaa w 18 innych centrach handlowych Auchan w całej Polsce.
autor/źródło: Justyna Kolczynska - Public Relations CH Auchan
Tematy:Piaseczno

Napisz komentarz


Szukaj w portalu
Popularne wyszukiwania

Dodaj ogłoszenie